![Screenshot 2012-09-16 at 15.01.18.png](https://s3.amazonaws.com/files.droplr.com/files_production/acc_66444/4GsS?AWSAccessKeyId=AKIAJSVQN3Z4K7MT5U2A&Expires=1347910362&Signature=enJu7XlbEfxDHb4yxlPTeufQs%2Fg%3D&response-content-disposition=inline%3B%20filename%2A%3DUTF-8%27%27Screenshot%2B2012-09-16%2Bat%2B15.01.18.png)
Τις τελευταίες ημέρες διεκόπη ξαφνικά η λειτουργία του ΑΝΤΙ-ΝΕΑ ΤΑΞΗ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ. Πολλοί βιάστηκαν να πουν ότι μας εκβίασαν, «τα αρπάξαμε», βολευτήκαμε κάπου, το πουλήσαμε κτλ. Η αλήθεια είναι ότι η διακοπή έγινε κατά βούληση μας έπειτα από εργασίες που χρειάστηκε να πραγματοποιήσουμε για την μεταφορά το anti-ntp.blogspot.com σε server (anti-ntp.net).
Θέλουμε μέσα από τα συναδελφικά ιστολόγια να ενημερώσουμε τους συμπολίτες μας ότι ούτε τα «αρπάξαμε» ούτε συμβιβαστήκαμε. Είμαστε εδώ καθημερινά ο καθένας από το μετερίζι του, κάνοντας το καλύτερο δυνατό για να προσφέρει ανεξάρτητη ενημέρωση μαζί με λίγα ιστολόγια στην Ελλάδα. Ενημερώνουμε λοιπόν ότι η Νέα μας διεύθυνση είναι το anti-ntp.net προς, αποφυγή περαιτέρω παρεξηγήσεων.
Tο ΑΝΤΙ-ΝΕΑ ΤΑΞΗ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ παίρνει δύναμη από τους αναγνώστες του και μόνο. Γι αυτό ζητάμε και την βοήθειά σας να διαδώσουμε την αλήθεια… την αλήθεια που οδηγεί στην ελευθερία.