Re: ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΗ ΣΗΤΕΙΑ. ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ...

10
Που είναι αυτά στοιχεία όμως;

Οι 3 κατακλυσμοί δεν είναι απόδειξη ότι στην Σητεία χρησιμοποιήθηκε haarp
... ας σοβαρευτούμε λίγο.
1.Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον
2. ζητεῖτε τὴν βασιλείαν τοῦ Θεοῦ, καὶ ταῦτα πάντα προστεθήσεται ὑμῖν

Re: ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΗ ΣΗΤΕΙΑ. ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ...

11

Βίντεο που τράβηξα στις 10-04-2013 στις εγκαταστάσεις του H.A.A.R.P Κύπρου με κίνδυνο να συλληφθώ ή να κακοποιηθώ από τους Βρετανούς αποικιοκράτες......
Ευτυχώς που δεν έδειξα κανέναν φόβο στον Βρετανό στρατονόμο που όταν μου είπε να διαγράψω το βίντεο από την μηχανή ,του απάντησα πως αυτό θα το δεχόμουν μόνο με εντολή των Κυπριακών αρχών που σέβομαι και όχι του απικιοκρατικού στρατεύματος που δεν του αναγνωρίζω καμιά εξουσία σε αυτά εδώ τα ιερά χώματα....Γύρισα και έφυγα και έμεινε να με κοιτάζει σαν μ@λ@κας !!!!

ΞΥΠΝΑ ΦΙΛΕ ΛΑΠΤΟΝΑ, ΞΥΠΝΑ!!! ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΚΟΜΑ...

Re: ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΗ ΣΗΤΕΙΑ. ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ...

13
ΞΥΠΝΑ ΦΙΛΕ ΛΑΠΤΟΝΑ, ΞΥΠΝΑ!!! ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΚΟΜΑ... 
 
Αυτό περιμένω, να δω αποδείξεις ότι στη Σητεία χτύπησε haarp

Μέχρι τότε πάω να κοιμηθώ γιατί είναι και αργά
1.Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον
2. ζητεῖτε τὴν βασιλείαν τοῦ Θεοῦ, καὶ ταῦτα πάντα προστεθήσεται ὑμῖν

Re: ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΗ ΣΗΤΕΙΑ. ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ...

14
ΗΔΗ ΑΝΑΡΤΗΣΑ 2 ΒΙΝΤΕΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΠ ΚΑΙ ECHELON ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΣΤΗ ΑΓΓΛΙΚΗ ΑΠΟΙΚΙΟΚΡΑΤΙΚΗ ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΛΕΜΕΣΣΟΥ, ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΔΡΑ ΤΗΣ CABAL ΣΤΗ ΔΥΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΓΛΙΑ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ "ΗΠΑ")...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΕ ΟΛΗ Η ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΣΩΝΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΔΡΑ ΤΗΣ Η ΑΤΛΑΝΤΙΑ ΥΠΕΡΣΤΟΑ ΤΟΥ ΚΡΟΟΥΛΥ (ΠΟΥ ΥΠΑΚΟΥΕΙ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΖΙΚΗ ΠΛΑΝΗΤΑΡΧΙΑ, ΒΛΕΠΕ ΒΙΒΛΙΟ : ΝΑΖΙΣΜΟΣ ΜΥΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ)...Η ΣΤΟΑ ΤΟΥ ΚΡΟΟΥΛΥ ΕΧΕΙ "ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟ" ΚΑΙ "ΣΥΝΤΑΓΜΑ" (ΤΟ ΣΑΤΑΝΟΒΙΒΛΙΟ EQUINOX = ΙΣΗΜΕΡΙΑ) ΓΙΑΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΕΡΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΟΥ ΔΥΤΙΚΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (ΜΕ ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΓΜΑ) ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗ ΜΑΣΩΝΙΑ ΠΟΥ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΧΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ, ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΕΣ, ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑΤΕΙΑ...

Re: ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΗ ΣΗΤΕΙΑ. ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ...

15
Τα 2 βίντεο που τοποθέτησες δεν λένε τίποτα για επίθεση haarp στην Σητεία. 

Μαζί με τα 2 βίντεο αναφέρεις και 2 βιβλία :

ΝΑΖΙΣΜΟΣ ΜΥΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ και ένα ΣΑΤΑΝΟΒΙΒΛΙΟ

Όπως καταλαβαίνει κανείς με αυτά που διαβάζεις τα έχεις σβουρίξει. 

 
1.Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον
2. ζητεῖτε τὴν βασιλείαν τοῦ Θεοῦ, καὶ ταῦτα πάντα προστεθήσεται ὑμῖν

Re: ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΗ ΣΗΤΕΙΑ. ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ...

16
ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ, ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΑΡΠ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΕΣ, ΣΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΜΑΣ ΟΛΑ Ε?? ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΚΟΥΝΓΕ...ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΩ...

Re: ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΗ ΣΗΤΕΙΑ. ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ...

17
ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ, ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ, ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ....

ΟΡΙΣΤΕ Η ΑΓΓΛΙΚΗ ΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΙΣ ΚΕΡΑΙΕΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ, ΙΟΝΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΡΑΝΤΑΡ ΛΕΕΙ (ΔΗΛΑΔΗ ΧΑΡΠ) ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ "ECHELON" ΤΗΣ "NSA"...ΤΟ "ECHELON" ΕΙΝΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΩΝ "ΗΠΑ".

Βρετανικές Βάσεις:Tα ιονοσφαιρικά ραντάρ, το ECHELON και η NSA
https://www.sigmalive.com/news/politics ... -kai-i-nsa

Re: ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΗ ΣΗΤΕΙΑ. ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ...

18
antinwohellas έγραψε: 30 Οκτ 2022, 15:12 ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ, ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΑΡΠ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΕΣ, ΣΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΜΑΣ ΟΛΑ Ε?? ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΚΟΥΝΓΕ...ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΩ...
 
 

Το αντίθετο συμβαίνει, λες ότι οι πλημμύρες στην Σητεία έγιναν από Haarp ενώ δεν έχεις αποδείξεις, και δεν θέλεις και να ακούσεις και καμία απολύτως αντίθετη άποψη. Πως λοιπόν θα ξεστραβώσεις εσύ αφού ο ίδιος εσύ έχεις στραβισμό;
1.Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον
2. ζητεῖτε τὴν βασιλείαν τοῦ Θεοῦ, καὶ ταῦτα πάντα προστεθήσεται ὑμῖν
Απάντηση

Επιστροφή στο “Περιβαλλοντικές καταστροφές”

cron