Re: ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΗ ΣΗΤΕΙΑ. ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ...

19
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΕΤΟ. ΔΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΔΩ. ΚΟΙΤΑ ΦΙΛΕ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΓΟΜΕΝΕΣ ΣΥΝΟΜΟΣΙΟΛΟΓΙΕΣ, ΕΒΓΑΛΑ ΕΔΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΠ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΛΟΝ ΤΗΣ NSA, ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΣΤΑΥΡΟΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΣΤΗΜΙΚΗ WIKIPEDIA ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΙΛΙΕΣ ΔΥΟ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ SITES ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΣ, ΚΑΙ Ο ΛΑΠΤΟΝΑΣ ΕΔΩ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΑΡΝΗΣΗ, ΟΧΙ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΑΡΠ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΕΣ, ΚΟΙΤΑ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΝΟΗΣΩ ΜΟΝΟ ΩΣ "ΑΔΥΝΑΜΙΑ" ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΣΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΟΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΠΟΥΛΑ ΝΕΟΤΑΞΙΚΑ ΥΠΕΡΟΠΛΑ, ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ ΣΑΝ ΟΝΤΟΤΗΤΑ, ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΧΑΡΠ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ? ΘΑ ΜΑΣ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ ΟΙ ΑΣΦΑΛΙΤΕΣ ΕΚΕΙ...ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΑΥΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ, ΝΙΩΘΕΙ ΔΕΟΣ, ΚΑΙ ΑΡΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΡΝΗΣΗ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ, ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΝΕΟΤΑΞΙΤΕΣ, ΚΑΙ ΟΙ ΛΙΓΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ AYTA, ΜΑΣ ΛΕΝΕ "ΨΕΚΑΣΜΕΝΟΥΣ-ΤΡΕΛΟΥΣ" ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΟΒΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΚΑΙ ΑΝΕΝΟΧΛΗΤΟΙ ΟΙ ΝΕΟΤΑΞΙΤΕΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΙΣ ΣΑΤΑΝΙΚΕΣ ΑΤΖΕΝΤΕΣ ΤΟΥΣ... ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΒΡΩ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΑΝ ΧΤΥΠΗΣΑΝ ΜΕ ΧΑΡΠ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ, ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΚΡΑΙΑ ΚΑΙΡΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΧΑΡΠ, ΑΡΑ ΑΥΤΟ ΑΡΚΕΙ ΩΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ...ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΠΙΟ ΑΚΡΑΔΑΝΤΕΣ ΕΙΣΑΙ ΔΙΑΤΕΘΙΜΕΝΟΣ ΝΑ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΕΙΣ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΜΕΤΡΗΤΕΣ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΣΥΝΕΝΤΕΞΕΥΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ (ΑΝ ΝΙΩΣΑΝ ΖΑΛΕΣ ΑΠΟ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΕΣ ΚΛΠ)????? ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΣΕ ΤΙΣ ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΑΝ ΧΤΥΠΗΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΧΑΡΠ, ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ, ΟΠΩΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΙ ΑΡΜΟΝΙΚΕΣ (ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΓΡΑΜΜΩΣΕΙΣ) ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ, (ΑΛΛΩΣΤΕ ΧΑΡΠ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΡΠΑ - ΑΡΜΟΝΙΚΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ) Ή ΣΥΓΚΕΚΕΡΙΜΕΝΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ ΑΕΡΟΨΕΚΑΣΜΩΝ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ....

Re: ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΗ ΣΗΤΕΙΑ. ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ...

20
Αφού λοιπόν δεν έχεις όπως λες αποδείξεις για το ότι στην Σητεία χρησιμοποιήθηκε haarp  να μη μιλάς. 

Σιγά μη σου στείλω και χρηματοδότηση 😂




 
1.Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον
2. ζητεῖτε τὴν βασιλείαν τοῦ Θεοῦ, καὶ ταῦτα πάντα προστεθήσεται ὑμῖν

Re: ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΗ ΣΗΤΕΙΑ. ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ...

22
Άντε, βρήκες επιτέλους χιούμορ. Αν  βρεις και αποδείξεις για αυτά που γράφεις μπορεί επιτέλους να σε πάρω και στα σοβαρά.
1.Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον
2. ζητεῖτε τὴν βασιλείαν τοῦ Θεοῦ, καὶ ταῦτα πάντα προστεθήσεται ὑμῖν

Re: ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΗ ΣΗΤΕΙΑ. ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ...

23
ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΧΑΧΑ! ΟΛΑ ΨΕΥΤΙΚΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ, ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ? ΓΙΑ ΧΑΖΟΥΣ ΨΑΧΝΕΙΣ??? ΕΔΩ ΕΧΩ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΣΤΡΑΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ, ΤΙ ΘΕΣ ΔΗΛΑΔΗ? ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΑΣ ΦΙΛΕ? ΠΟΙΟΙ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ?

Re: ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΗ ΣΗΤΕΙΑ. ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ...

24
antinwohellas έγραψε: 31 Οκτ 2022, 02:01 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΧΑΧΑ! ΟΛΑ ΨΕΥΤΙΚΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ, ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ? ΓΙΑ ΧΑΖΟΥΣ ΨΑΧΝΕΙΣ??? ΕΔΩ ΕΧΩ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΣΤΡΑΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ, ΤΙ ΘΕΣ ΔΗΛΑΔΗ? ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΑΣ ΦΙΛΕ?
Ναι... Έχεις κείμενο από τον Αμερικανό στρατό ότι χτυπήθηκε η Σητεία με Haarp.😂😂😂

Δε κάνεις μια βόλτα να δεις που δεν έχουν φρεάτια και όσα έχουν στο κέντρο είναι βουλωμένα με φύλλα και σκόνες... μόνο είναι υπερτεχνολογία χααρπ ...
ΠΟΙΟΙ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ?
Χαχα πως με διασκεδάζεις ρε φίλε να σαι καλά μου έφτιαξες το ΣΚ
1.Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον
2. ζητεῖτε τὴν βασιλείαν τοῦ Θεοῦ, καὶ ταῦτα πάντα προστεθήσεται ὑμῖν

Re: ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΗ ΣΗΤΕΙΑ. ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ...

26
Αντινεοταξίτη,
για να τελειώνουμε, ως προς το Haarp δεν είπα ότι δεν υπάρχει περίπτωση να  χρησιμοποιείται, η τεχνολογία ελέγχου του καιρού υπάρχει και πέραν από της πραγματικής εμπειρίας που έχω δει με τα μάτια μου την εφαρμογή της υπάρχουν και πάμπολλα επίσημα δημοσιεύματα επιστημονικά. Τα οποία εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να δημοσιεύσω σε αντίθεση με εσένα που υποστηρίζεις κάτι το οποίο δεν το μπορείς να το αποδείξεις. Επειδή λοιπόν έχω γνώση επί του θέματος κι επειδή έχω πάει εκατομμύρια φορές στην Σητεία για αυτό σου λέω ότι αυτό που λες είναι λάθος.

Η διαφωνία μας λοιπόν είναι στο αν χρησιμοποιήθηκε haarp στη Σητεία. 

Ε, πως να το κάνουμε, κατά τη γνώμη μου δεν υπάρχουν αποδείξεις ότι χρησιμοποιήθηκε κάποια υπερσύγχρονη τεχνολογία, ο λόγος που έγιναν οι πλημμύρες ήταν γιατί το νερό ήταν πολύ και δεν υπάρχουν έργα για να φύγει, απλό είναι. Ξέρεις εσύ κανένα χωριό να έχει αντιπλημμυρικές υποδομές; Τι δε καταλαβαίνεις;

​​​​​​Τώρα αν εσύ θεωρείς ότι επειδή διαφωνώ με τα απαράδεκτα που γράφεις άρα προσπαθώ να συγκαλυψω κάτι η φοβάμαι τους Αμερικανούς τι να σου πω....

​​​​​
Υ.Γ. πάντως μη περιμένεις να σε παίρνω στα σοβαρά και να μη γελάω μαζί σου
 
1.Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον
2. ζητεῖτε τὴν βασιλείαν τοῦ Θεοῦ, καὶ ταῦτα πάντα προστεθήσεται ὑμῖν

Re: ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΗ ΣΗΤΕΙΑ. ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ...

27
ΠΕΡΙΟΡΙΣΕ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΣΟΥ ΦΙΛΕ, ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΤΡΟΜΑΡΑ ΣΟΥ, ΤΑΠΕΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΕ, ΛΕΣ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ 4 ΓΛΩΣΣΕΣ, ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ...ΣΟΥ ΕΔΕΙΞΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟ ΕΓΓΡΑΦΟ ΤΟΥ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΟΥΛΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΩ 60 ΣΕΛΙΔΕΣ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΡΕΚΟΡ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΣΟΥ, ΑΦΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΑΓΓΛΙΚΑ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΑΙ ΜΗ ΜΕ ΠΡΗΖΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ, ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΕ ΚΙΟΛΑΣ, ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ....

Weather as a Force Multiplier: Owning the Weather in 2025
https://apps.dtic.mil/dtic/tr/fulltext/u2/a333462.pdf
Απάντηση

Επιστροφή στο “Περιβαλλοντικές καταστροφές”

cron