Re: ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ FOR EVER! ΤΙ ΕΦΤΙΑΞΕ ΠΑΛΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!

3
Λοιπον το Αμερικανικο LNG που μας μοσχοπουλανε τωρα οι μαγκες οι αμερικανοι 6 φορες ακριβοτερα απο το Ρωσικο αεριο, ειναι σχιστολιθικο καυσιμο, ειναι απευθειας κλεμενο απο την σχιστολιθικη πατεντα του ελληνα εφευρετη Γκιολβα το ετος 1950 και λεγονταν GIOLVAS GAS, ο Γκιολβας ειχε κινησει ενα ΤΖΙΠ με αυτο το εναλλακτικο αεριο καυσιμο που ειχε αυτονομια 10.000 χλμ και φθηνοτερο απο τη βενζινη, εχω στειλει ολα τα ντοκουμεντα και ολες τις τεχνικες λεπτομερειες της πατεντας στον Μιχαλη και στον Ιωσηφ, βεβαια θα μου πειτε οτι παλι ειναι ορυκτο καυσιμο και αυτο και αρα ειναι αντι-οικολογικο και μη-ανανεωσιμο, αλλα κοροϊδα ειναι οι αμερικανοι (και αλλες πολλες χωρες - εκτος απο εμας) που το χρησιμοποιουν ακομα και σημερα 1 αιωνα μετα, και μας το μοσχοπουλανε τωρα που καιγομαστε ενεργειακα;;; Μηπως τα κοροϊδα ειμαστε τελικα εμεις οι νεοελληνες που ακολουθουμε ολες τις μοδες και χανουμε την ουσια;;; Κατα τ'αλλα καποιοι κοροϊδευαν τον Γκιολβα, τρομαρα τους...καθιστε τωρα αγοραστε την πατεντα του 6 φορες ακριβοτερα απο αμερικη, και χρεοκοπηστε, κοροϊδα...

Re: ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ

5
Ο ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΜΑΣΤΟΡΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ TOP SECRET UMBRA ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΕΙ ΙΠΤΑΜΕΝΟ ΔΙΣΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ, ΥΠΟΘΑΛΑΣΣΙΑ, ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ...ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΠΟΡΡΗΤΟ ΥΛΙΚΟ ΚΑΙ ΓΝΗΣΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΩΝ ΙΠΤΑΜΕΝΩΝ ΔΙΣΚΩΝ ΠΟΥ ΑΝ ΣΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΣΟΥΝ ΤΑ ΣΑΓΟΝΙΑ....ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ Ο ΓΚΙΟΛΒΑΣ ΑΝΕΠΤΥΣΣΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ "VACCUM" ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΤΕΧΝΗΤΟΥ ΚΕΝΟΥ ΑΕΡΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΤΡΑΚΤΟ ΑΕΡΟΣΚΑΦΟΥΣ, ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΥΡΩΠΗ-ΗΠΑ ΥΠΟΘΕΣΗ ΛΙΓΩΝ ΛΕΠΤΩΝ... ΑΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΓΚΙΟΛΒΑΣ FOR EVER !!!

Re: ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ

6
και εσύ που το ξέρεις; μπορεί να έχει διαστημόπλοιο στο κήπο που καίει ρακί αλλά το κρατάει κρυφό   
1.Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον
2. ζητεῖτε τὴν βασιλείαν τοῦ Θεοῦ, καὶ ταῦτα πάντα προστεθήσεται ὑμῖν

Re: ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ

7
ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΑΥΤΟ, ΔΙΟΤΙ Ο ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΡΥΨΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥ ΙΩΣΗΦ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΑΝΕ 100 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ VIEWS, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΟΣΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΟΦΩΝΟΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ... ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΤΑ ΟΥΦΟ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΜΗΔΕΝΙΚΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΕΧΕΙ Ο ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ, ΑΚΟΜΑ....
Απάντηση

Επιστροφή στο “Επιστήμες”