Re: "Είμαι έξαλλος από θυμό!"

3
Είμαι θυμωμένος αλλά δεν είμαι έξαλλος...

Επιπλέον γνωρίζω, γιατί και πως έφτασα εδώ και γιατί είμαι θυμωμένος...

Έχω πολύ καλούς λόγους να είμαι θυμωμένος και δε θα σταματήσω να είμαι μέχρι να εξαλειφτούν οι λόγοι που είμαι θυμωμένος...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: "Είμαι έξαλλος από θυμό!"

4
Μινω ναι, η τηλεόραση είναι το μέσο καθοδήγησης,εξαρτάται όμως απο τον καθένα το πως θα το χρησιμοποιήσει.Kαι κατα 90 % την χρησιμοποιούν για τα συμφεροντα τους και οχι για το γενικο καλό (βεβαια αυτην την φράση ποτε δεν την κατάλαβα..ποιος προσδιορίζει πιο είναι το γενικό καλό ?) ,άλλωστε ειναι ο πιο ευκολος τρόπος για να μεταδώσεις τα μυνηματα σου και να επηρεάσεις το κοινο.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: "Είμαι έξαλλος από θυμό!"

6
eyrinos έγραψε:Δεν υπάρχει το βίντε... :help
http://www.youtube.com/watch?v=DBDR-Yf7 ... r_embedded
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: "Είμαι έξαλλος από θυμό!"

7
emman έγραψε:
phpBB [video]


Φευ, έχει περάσει ανεπιστρεπτί ο καιρός, όπου η πολιτική ταινία ήτο γροθιά στο στομάχι.
Ακούσατε τα λόγια του Εκκλησιαστού, υιού του Δαυίδ, βασιλέως εν τη Ιερουσαλήμ.

Re: "Είμαι έξαλλος από θυμό!"

9
grecko έγραψε:Και τώρα πλέον,ψάχνουμε τι μπορεί να δώσει μια γροθιά στο στομάχι για να ξυπνήσουν οι κοιμισμένοι.
Το καινούργιο dvd της Τζούλιας...ή ο καταλογισμός κάλπικου πέναλτυ εναντίον την ομαδάρας τους...ή το να αποχωρήσει ο Σαχλαμάρας από το Big Brother αντί της Ξεφτίλως...

Διαλέγεις και παίρνεις ! :cooll

Από αυτά τα πανέρια πάντως...Μην την ψάχνεις για άλλα...Αυτός είναι ο μ#λ#κ#ς ο λαός και τέτοια θέλει... :down1
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιντεάκια για τη Νέα Τάξη”