Re: ΕL LIZARD MPETH … Η ΘΕΑ ΣΑΥΡΑ ΣΤΟΝ ΟΙΚΟ ΤΗΣ (ΣΤΑ ΕΒΡΑΪΚΑ)

2
Για εγγυημένα αποτελέσματα!!!....
Εικόνα
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: ΕL LIZARD MPETH … Η ΘΕΑ ΣΑΥΡΑ ΣΤΟΝ ΟΙΚΟ ΤΗΣ (ΣΤΑ ΕΒΡΑΪΚΑ)

3
Είπαμε είναι ασχημόσογο ρε παιδιά αλλά και σαύρες παραπάει.
Αυτός ο David Icke πρέπει να έχει βγάλει δις, κάτι τέτοια βλέπει ο δικός μας ο Λιακό και ονειρέυεται διεθνή καριέρα!
Είδα τα καλύτερα μυαλά της γενιάς μου\nχαλασμένα απ΄ την τρέλα,\nλιμασμένα, υστερικά γυμνά...\n\nAllen Ginsberg

Re: ΕL LIZARD MPETH … Η ΘΕΑ ΣΑΥΡΑ ΣΤΟΝ ΟΙΚΟ ΤΗΣ (ΣΤΑ ΕΒΡΑΪΚΑ)

4
Χριστίνα έγραψε:Είπαμε είναι ασχημόσογο ρε παιδιά αλλά και σαύρες παραπάει.
Αυτός ο David Icke πρέπει να έχει βγάλει δις, κάτι τέτοια βλέπει ο δικός μας ο Λιακό και ονειρέυεται διεθνή καριέρα!

Σου φαίνονται απίστευτα ε;
Κι όμως φίλη μου το θέλουμε ή όχι, η πραγματικότητα ξεπερνάει κατά πολύ τη φαντασία...Και δεν είναι κλισέ!
Έχουν να δουν πολλά τα μάτια μας ακόμα...:119
Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείνΠλάτων

Re: ΕL LIZARD MPETH … Η ΘΕΑ ΣΑΥΡΑ ΣΤΟΝ ΟΙΚΟ ΤΗΣ (ΣΤΑ ΕΒΡΑΪΚΑ)

6
To θέμα δεν είναι αν φαίνονται απίστευτα,το θέμα είναι αν ισχύουν.Αν και δεν υπάρχουν αμφιβολίες οτι ολες οι βασιλικές οικογένειες κρύβουν πολλά και ειναι μπλεγμένες με μασωνίες αποκρυφισμούς κ.α. και τι πιστεύουν,δεν νομίζω οτι ο Ιcke αποτελεί αξιόπιστη πηγή.

Λέει οτι ακούει φωνές που τον καθοδηγούν...!!!

Oσο για το ονομα βρήκα και αυτό

Elizabeth or Elisabeth is the Greek transliteration of the Hebrew name Elisheva, meaning "God's promise", "oath of God","awesome one", or "I am God’s daughter

Eλιζαμπεθ ,ειναι η ελληνική μετάφραση του Εβραικού ονόματος Elisheva ,που σημαίνει υπόσχεση ή ορκος του Θεού ή είμαι η κόρη του Θεού.

Η Elisheva ,ήταν γυναίκα του Ααρών ,που ήταν πρόγονος των ιερέων Κonahim - Koεν(αν σας θυμίζει κάτι το όνομα)
Konahim είναι εβραική λέξη που σημαίνει ιερέας τόσο για τους Εβραίους,όσο και για τους μη Εβραίους που ήταν ιερείς σε θεούς ,όπως ο Βααλ και ο Νταγκον.

Μάλλον το όνομα δείχνει περισσότερο τις ρίζες της.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΕL LIZARD MPETH … Η ΘΕΑ ΣΑΥΡΑ ΣΤΟΝ ΟΙΚΟ ΤΗΣ (ΣΤΑ ΕΒΡΑΪΚΑ)

7
Τρώμε ανθρώπινα εμβρυϊκά νεφρικά κύτταρα, κύτταρα αρουραίων


HEK 293 = human embryonic kidney cells = ανθρώπινα εμβρυϊκά νεφρικά κύτταρα.

Που βρισκεται, πως, από ποιές εταιρείες χρησιμοποιείται η παραπάνω ουσία;
Σε τι;
Βρίσκεται σε.....ΤΡΟΦΙΜΑ, ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΡΟΦΕΣ, ΠΟΤΑ, ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ, ΣΑΛΤΣΕΣ κλπ. που καταναλώνουν ανήλικοι και ενήλικες. Από μωρά, μικρά παιδάκια μέχρι και ηλικιωμένοι...


Τα ανθρώπινα νεφρικά εμβρυικά κύτταρα λαμβάνονται επιλεκτικά από μωρά που έχουν υποστεί έκτρωση ώστε να δημιουργήσουν "απομονωμένους υποδοχείς γεύσεως"....


Οι εταιρείες που θέλουν να εμπλουτίσουν τις γεύσεις των συνθετικών, άγευστων και παρά-φύσει προϊόντων τους συνεργάζονται με την εταιρεία βιοτεχνολογίας: Senomyx που χρησιμοποιεί την παραπάνω ανήθικη μέθοδο ως "ενισχυτικό γεύσης" και είναι (ανάμεσα σε άλλες) οι εξής:
PEPSICO, CADBURY ADAMS, Nestlé
... στις οποίες ανήκουν και περιέχονται στα "προϊόντα":

ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΤΗΣ CADBURY ADAMS ΕΙΝΑΙ (ΚΡΑΤΗΘΕΙΤΕ!).....
Εικόνα


....Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ Η Β'.


Διαβάστε εδώ όλο το άρθρο με τις αποδείξεις: http://olixnos.blogspot.com/2012/04/blo ... l?spref=fb
Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείνΠλάτων

Re: ΕL LIZARD MPETH … Η ΘΕΑ ΣΑΥΡΑ ΣΤΟΝ ΟΙΚΟ ΤΗΣ (ΣΤΑ ΕΒΡΑΪΚΑ)

9
Ας μη κολλάμε τόσο στο όνομα, ας δούμε τα στοιχεία που υπάρχουν για το ποιόν της βασιλικής οικογένειας γενικά. Τελικά μήπως η άποψη ότι οι "γαλαζοαίματοι" λέγονται έτσι επειδή έχουν πράγματι γαλάζιο αίμα, είναι κάτι παραπάνω από μια φήμη;
Μήπως όντως οι φατρίες αυτές κρατάνε από τους δράκους τους οποίους έχουν και σαν εμβλήματα; Μήπως είναι πράγματι ερπετοειδείς με ανθρώπινη όψη;
Εγώ πάντως δε θα εκπλησσόμουν καθόλου αν ίσχυε κάτι τέτοιο, πιο πολύ για ερπετά μου κάνουν παρά για άνθρωποι...
Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείνΠλάτων
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιντεάκια διάφορα”

cron