Re: Άδωνις όλα τα λεφτά !

10
joker έγραψε:Για μένα και ο Γεωργιάδης και ο Μανώλης έχουν σωστές θέσεις και οπτικές, απλά έτσι όπως εξελίσονται τα πράγματα έχει δημιουργηθεί διχασμός και σύγχηση, όχι μόνο μεταξύ τους, αλλά και μέσα στο λαό.
Στο β' βιντεάκι, ο Γείτονας δεν είχε τί να απαντήση στον Γεωργιάδη γι' αυτό του έκανε προσωπική επίθεση (είναι μια ευραίως γνώριμη και μεμπτή πολιτική αντίκρουση).
Ναι, ο Μανώλης είναι από τους πιο συμπαθείς βουλευτές της ΝΔ...

Βγαίνει με δικές του, σωστές, θέσεις και χαρακτηρίστηκε "αντάρτης" πολλές φορές...

Αλλά, απλά δε μπορείς να μένεις στους σταύλους του Αυγεία και να είσαι καθαρός...Θα έπρεπε να είχε φύγει, προ πολλού...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Άδωνις Γεωργιάδης

13
Αδωνις "Μπουμπουκος" Γεωργιαδης : Ενας απο τους μεγαλυτερους απατεωνες κωλοτουμπες μασωνους νεοταξιτες πολιτικους. Οταν ηταν στο ΛΑ.Ο.Σ.-666 των θεοσοφιστων "Εψιλον-666" του Καρατζαφυρερ, ελεγε : "Το κομμα της Νεας Δημοκρατιας ειναι ενα κομμα κλεφτων!". Κατοπιν μπηκε στη ΝΔ. Οταν ηταν στο ΛΑ.Ο.Σ. ελεγε : "Θα δωσω 1.000.000 ευρω σε οποιον μου αποδειξει οτι ειμαι μασωνος". Οταν μπηκε στη ΝΔ εδωσε ομιλια στο Ροταριανο ομιλων των μασωνων. Αν νομιζετε οτι ο Αδωνις θα σας πει την αληθεια, εχω ενα οικοπεδο στη Σεληνη να σας πουλησω! χαχα!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Youtube video-Συλλογή”

cron