Re: ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΤΕΩΣ !

2
ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΠΑΘΑΣ BOSS ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΛΙΤΙΣΤΟ ΣΤΕΚΙ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.

Μήπως τελικά του Έλληνα η κεφαλή τον κρυφο-θέλει τον ζυγό;;;;

Αποκλειστικές φωτογραφίες και βίντεο από την τυχαία συνάντηση του Κωνσταντίνου Γλύξμπουργκ και της συζύγου του 'Αννας - Μαρίας με τους διαδηλωτές.

Ενα απρόσμενο γεγονός συνέβη κατά την διάρκεια της καθιστικής διαμαρτυρίας που κάνουν στο Σύνταγμα οι μεταφορείς αντιδρώντας στην ψήφιση του νομοσχεδίου για το άνοιγμα του επαγγέλματός τους.

'Οταν είδαν να περνάει από μπροστά τους ο Κωνσταντίνος Γλύξμπουργκ με την σύζυγό του, Αννα Μαρία τους αποθέωσαν και μάλιστα έπιασαν κουβέντα μαζί τους.


Οι διαδηλωτές αποθεώνουν τον τέως

Οι διαδηλωτές φώναζαν, "εσένα θέλουμε" και μάλιστα ένας από αυτούς ηταν τόσο ενθουσιασμένος που κάλεσε στο τηλέφωνο τη μητέρα του για να μιλήσει με τον τέως Βασιλιά. Εκείνος δεν αρνήθηκε αλλά μίλησε με τη γυναίκα.


O τέως συνομιλεί μετην φανατική απ' οτι φαίνεται οπαδό του

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ
phpBB [video]


ΕΣΕΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ Ε;
ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΜΠΕΙ ΤΟ ΑΓΓΟΥΡΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ.
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΤΕΩΣ !

3
Kοιτα να δείτε που στο τελος θα τον παρακαλανε κιολας να ερθει να μας σωσει.Λέτε αυτος να είναι πίσω απο το πραξικόπημα?
Ολα πάντως γίνονται σιγα σιγα...το απρόσμενο γεγονος μου άρεσε.
Ολως τυχαίως γίνονται ολα.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΤΕΩΣ !

4
Ψωμί κι ελιά, κι εμένα βασιλιά ! :happy2
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΤΕΩΣ !

5
Ψωμί κι ελιά, κι Κώστο βασιλιά ούτε ψήλος στο κόρφο μας αλλά φοβάμαι μήπως μας τον φορτώσουν, στον σβέρκο και αυτόνα ίσος γι αυτό φυλάνε το καλύβι του που θα το πληρώσουμε για να το ανακαίνιση κάτι εκατομμύρια. :073
Νήφε και μέμνησα απιστήν\n(Να παραμένεις νηφάλιος\nκαι να θυμάσαι να δυσπιστείς)…\nκαι ιδίως απέναντι σε όσους σε θέλουν\nεφησυχασμνο\nΕπίμαχος φιλόσοφος από την Κω

Re: ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΤΕΩΣ !

7
Κάνετε όλοι λάθος,ψωμί κι ελιά, κι εμένα βασιλιά!! (βάζω όμως και παριζάκι!!!!)
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΤΕΩΣ !

8
ΤΗΛΕ-ΜΑΧΟΣ έγραψε:Κάνετε όλοι λάθος,ψωμί κι ελιά, κι εμένα βασιλιά!! (βάζω όμως και παριζάκι!!!!)
Το παραδάκι είναι εν Ελλάδι :blue :χουχου :χουχου :χουχου :χουχου
Νήφε και μέμνησα απιστήν\n(Να παραμένεις νηφάλιος\nκαι να θυμάσαι να δυσπιστείς)…\nκαι ιδίως απέναντι σε όσους σε θέλουν\nεφησυχασμνο\nΕπίμαχος φιλόσοφος από την Κω

Re: ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΤΕΩΣ !

9
The prodigal έγραψε:
ΤΗΛΕ-ΜΑΧΟΣ έγραψε:Κάνετε όλοι λάθος,ψωμί κι ελιά, κι εμένα βασιλιά!! (βάζω όμως και παριζάκι!!!!)
Το παραδάκι είναι εν Ελλάδι :blue :χουχου :χουχου :χουχου :χουχου
:541
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ειδησεις απο την Ελλάδα”