Re: ΔΑΙΜΟΝΕΣ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ

19
Εικόνες απο τηλεσκόπια;Εικόνες απο ραντάρ;Το ρανταρ λειτουργεί με ηλεκτρομαγνητικά κύματα,οπότε όποιος έχει δυνατότητα να τα παράγει ,μπορεί να κάνει στα ρανταρ να φαίνεται ή να μην φαίνεται το οτιδήποτε;
Τεχνολογία που χρησιμοποιούμε σήμερα και δεν φαίνεται γήινη,αρα την πήρανε απο εξωγηινα διαστημόπλοια;Και ποιος μου λέει οτι δεν άκουσε κάποιος φωνές ,οπως είπε και ο Γκιόλβας και τα κατασκεύασε ,οποτε υπεισερχεται εκει άλλος παράγοντα
Σχετικά με αυτά που είπες, μπορούν να δημιουργηθούν και ψεύτικα είδωλα στο ρανταρ, ναι, αλλά υπάρχουν και αλγόριθμοι στα πιο μοντέρνα ρανταρ που αποκλειουν και ριχνουν στα σκουπιδια τετοια ψευτικα ειδωλα.. Αυτο που μετραει ειναι η γνωμη των ειδικων, διοτι εσυ και εγω ειμαστε ασχετοι και εχουμε μηδενικη εμπειρια πανω στα ρανταρ και τον χειρισμο τους.. Εχουν βγει ομως δεκαδες μαρτυριες απο εμπειρους επαγγελματιες χειριστες ρανταρ που αυτα που ειδανε δεν μπορουν να τα εξηγησουν με γηινα κρητιρια.. Δηλαδή ελιγμούς και αλλαγες υψομετρου και ταχυτητας που δεν μπορει να κανει κανένα γηινο αεροσκαφος.. ολοκληρα αεροδρομια εχουνε κλεισει (!!!) απο παρενοχλησεις τετοιων ΑΤΙΑ..
Μια χαρακτηριστικη περιπτωση ειναι το περιστατικο το 1990 αν θυμαμε καλα στο Βελγιο με το μεγαλο τριγωνικο σκαφος οπου και θεαθηκε απο μαρτυρες αυτοπτες και φωτογραφικε.. Σηκωθηκαν δε μαχητικα Φ-16 για να το αναχαιτισουν και να το αναγνωρισουν.. Ε αυτο που ειδαν να συμβαινει οι πιλοτοι στα ρανταρ τους τους αφησε συξυλους.. Εχω τις δηλωσεις του ιδιου του εμπειρου σμηναρχου βελγου αρχηγου του σχηματισμου που πηγε να αναγνωρισει αυτο το σκαφος.. Αυτο που ειδε δεν ειναι απο αυτο τον κοσμο..τελεια και παυλα...
Αλλα υπαρχουν παρα πολλες τετοιες περιπτωσεις.. χιλιάδες!! δεν υπαρχει χρονος και χωρος για να καθισω να τις συγκεντρωσω ολες εδω..θα χρειαζονταν και ενα ολοκληρο φορουμ απο μονο του αφιερωμενο μονο σε αυτα, και παλι δεν θα εφτανε!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εξωγήινοι - ATIA - UFO”