Re: Χαίρετε!

10
Ευχαριστω πολυ για την υποδοχη αλλα και για τις πληροφοριες που μου δινετε! Ελπιζω να μεινω, ελπιζοντας σε μια υγειη συζητηση και ενημερωση βεβαια! Με κουρασε ο ψευτοπροοδευτισμος,ο φανατισμος και οι παρωπιδες που διαθετουν οι ψευτοπροοδευτικοι και που συναντω σε αλλα φορουμ. :0607

Re: Χαίρετε!

13
tziovani έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
Καλώς ήλθες φίλε/η!!!
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: Χαίρετε!

15
Καλως σε βρήκαμε! :flag
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Χαίρετε!

16
Καλως σας βρήκα.Το ονομα μου ειναι Νικος και σας ευχαριστω για το θερμο καλωσορισμα.Θα ηθελα και μια μικρη βοηθεια απο οποιον μπορει.Πως μπορω να βαλω και εγω φωτογραφια στο προφιλ μου ειδα την απαντηση στο δευτερο ποστ αλλα οσο και να εψαξα δε βρηκα τιποτα.Ευχαριστω και παλι.

Re: Χαίρετε!

17
Πανω απο το λογκο,πατας στο 8ο εικονιδιο Και πατας στα αριστερα προφιλ και μετα επεξεργασια αβαταρ και ανεβαζεις την εικόνα.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ας γνωριστούμε!!!”