Re: Γνωριμία μελών

172
:0603 φιλιστωρ κατα καιρους εχουμε αναρτησει θεματακια απο το μπλογκ σου το οποιο ειναι και αρκετα ενδιαφερον.
Θα χαρουμε να τα λεμε αρκετα συχνα και ελπιζουμε στην βοηθεια σου.
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: Γνωριμία μελών

174
φιλίστωρ έγραψε:Γειά σας παιδιά είμαι ο "φιλίστωρ" :flag . Είμαι 33ων ετών, μένω στον Δήμο Αχαρνών, εργάζομαι ως βοηθός λογιστή. Πιθανά κάποιοι από εσάς να γνωρίζεται το μπλογκ μου http://www.istorikathemata.blogspot.com. Σας καλημερίζω :wave :wave :wave :wave :wave :wave :wave σιγά-σιγά θα αρχίσω να σας διαβάζω και πλέον θα τα λέμε :dirol: ...
Αυτά είναι ωραία νέα !

Θα τα λέμε, Φιλίστωρ. :541
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Γνωριμία μελών

175
Μιά καλησπέρα ίσως να μην είναι αρκετή .Τι θα λέγατε γιά 653 .Είμαι ο Τιμολέων και είμαι 45 χρονών.Εντελώς αδαής με τα computer αλλά με μεγάλη όρεξη για μάθηση περί των θεμάτων της σελίδας σας.Πιστεύω πως θα περάσουμε καλά.

Re: Γνωριμία μελών

176
Καλοσώρισες φίλε Τιμολέων!
''...δεν είναι η πάλη ημών εναντίον εις αίμα και σάρκα, αλλ' εναντίον εις τας αρχάς, εναντίον εις τας εξουσίας, εναντίον εις τους κοσμοκράτορας του σκότους του αιώνος τούτου, εναντίον εις τα πνεύματα της πονηρίας εν τοις επουρανίοις''\n[/align]

Re: Γνωριμία μελών

178
timoleon έγραψε:Μιά καλησπέρα ίσως να μην είναι αρκετή .Τι θα λέγατε γιά 653 .Είμαι ο Τιμολέων και είμαι 45 χρονών.Εντελώς αδαής με τα computer αλλά με μεγάλη όρεξη για μάθηση περί των θεμάτων της σελίδας σας.Πιστεύω πως θα περάσουμε καλά.
:wave
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ας γνωριστούμε!!!”

cron