Re: ΕΣΧΑΤΟΛΟΓΙΑ

173
Ομολογητή,το ποστ σου περι άλλου φόρουμ διαγράφτηκε,απαγορεύεται η διαφήμιση.
Επίσης να παρακαλέσω για τελευταία φορά μην βγαίνετε εκτός θέματος και μην γεμίζετε όλα τα θεματα με τον Μάξιμο.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΕΣΧΑΤΟΛΟΓΙΑ

174
dominique έγραψε:Ομολογητή,το ποστ σου περι άλλου φόρουμ διαγράφτηκε,απαγορεύεται η διαφήμιση.
Επίσης να παρακαλέσω για τελευταία φορά μην βγαίνετε εκτός θέματος και μην γεμίζετε όλα τα θεματα με τον Μάξιμο.


Οκ

Re: ΕΣΧΑΤΟΛΟΓΙΑ

175
Γιώργος έγραψε:αετε,γραψου και εσυ!
Γιώργο, μιά ματιά που έριξα, εκεί μέσα έχουν μαζευτεί τα αποβράσματα της κοινωνίας που παρουσιάζουν το άσπρο μαύρο! Δέν έχουν ιερό καί όσιο, δεν σέβονται αγίους... Γενικά, πλύση εγκεφάλου! ΜΑΚΡΙΑ!!!

Re: ΕΣΧΑΤΟΛΟΓΙΑ

177
Γιώργος έγραψε:aete,
δεν εχω πρόβλημα με την θεματολογια του φορουμ,γραφω μονο σε οσα τοπικ με ενδιαφέρουνε!
Καί περιμένεις να βρείς ανταπόκριση απο τους πλάνους;

Re: ΕΣΧΑΤΟΛΟΓΙΑ

179
Γιώργος έγραψε:Όχι,δεν περιμενω ανταποκριση,ειμαι εκει για να εκφραζω τις αποψεις μου περι σύντομου τέλους!
Δεν έχει νόημα, αυτοί έχουν χαράξει την πορεία τους, έχουν μάλλον εξελίξει καί αναπτύξει την θεωρία του Τραχωνίου.
Έχουν αντικαταστήσει την ουράνια πνευματική Βασιλεία με την επίγεια υλιστική υπεροχή.... Απολαύσεις της σαρκός!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aetos64 την 07 Σεπ 2014, 13:52, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
Απάντηση

Επιστροφή στο “"Ο Καιρός γάρ εγγύς"”