Re: Έγινε θαύμα σε blog

4
Ναι, απ'το blog μου είναι.
Τώρα ο αριθμός των επισκέψεων εξαρτάται από πότε βάζεις το προγραμματάκι που ξεκινάει να γράφει τις επισκέψεις.
Πολλα δεν ξέρω βέβαια. Δεν είμαι αρκετά ειδικός. Αν κάποιος βγάζει κάποιο συμπέρασμα ας το πει.
Ένα περίεργο που είχε συμβεί σε εμένα είναι όταν μία ημέρα πέρσι το καλοκαίρι, κοιτάω και βλέπω ότι αυτήν την ώρα παρακολουθούν το μπλογκ 46! (Συνήθως, κάθε φορά που κοιτάω είναι 3, 4 έως 6). Δεν ξέρω τι έγινε. Λες και έπεσε σύρμα! Και ήταν από πολλές και διαφορετικές χώρες. Έψαξα να βρω από τα analytics από ποια σελίδα μπήκαν και δεν βρήκα... Έκτοτε παραμένει "μυστήριο", τι ακριβώς έγινε εκείνο το βράδυ..

Re: Έγινε θαύμα σε blog

5
Εγώ δεν κατάλαβα γιατί ο ιδιοκτήτης δεν μας καλεί δημόσια, αλλά με pm. Δεν θέλει να τον διαβάσουν όλα τα μέλη;

Τέλος πάντων, με τόσα που έχουν γίνει αλλού, φυσάμε και το γιαούρτι.

Τι ωραία που θα ήταν πάντως αν όλοι αυτοί οι άνθρωποι που πασχίζουν να διαδώσουν τα blogs τους, δεν είχαν την ανάγκη να γυρίζουν έτσι από δω κι από κεί αλλά οι πληροφορίες να διαδίδονταν αυτόματα όταν είναι αξιόλογες. Εννοείται στα άτομα που βρίσκουν τέτοιες πληροφορίες αξιόλογες.

Re: Έγινε θαύμα σε blog

6
Red, αυτό είναι από το blog σου?

Το περίεργο στο παραπάνω όμως δεν είναι οι πολλές χώρες, από όπου γίνονται οι επισκέψεις, αλλα, οι σχετικα λίγες επισκεψεις (3121) σε συνδιασμό με τις χώρες....
Ουκ αρνησόμεθά σε φίλη Ορθοδοξία,\nου ψευσόμεθά σε πατροπαραδοτον σέβας,\nεν σοι εγεννήθημεν, εν σοι ζώμεν, εν σοι κοιμηθησόμεθα.\nΕι δε και καλέσει καιρός,\nκαι μυριάκις υπερ σου τεθνηξόμεθα.\n ΙΩΣΗΦ ΒΡΥΕΝΙΟΣ
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαφορες συζητήσεις και θέματα.”