Re: Οι «Νεοεποχίτικες» UFO-λογικές αιρέσεις

11
:541
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Οι «Νεοεποχίτικες» UFO-λογικές αιρέσεις

12
Στην δυτερη φωτο ο λευκοντυμενος ανδρας με το αστερι του δαυιδ σε πρωτο πλανο.
Ρε τι συμπτωσεις ειναι αυτες ρε παιδακι μου και μετα παραπονιουνται οι του ισραηλ απανταχου ραββινοι και λοιποι κλαψιαρηδες οτι τους κατηγορει ολος ο κοσμος.
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: Οι «Νεοεποχίτικες» UFO-λογικές αιρέσεις

13
Ειναι το σηματακι του εν λόγω κινήματος,ονόματι Ραελιανο κινημα.

Δες εδω στο λινκ

Κώδικας: Επιλογή όλων

http://el.rael.org/rael_content/index.php
,κοιτα και τα δωρεαν βιβλια.....ο Μαιτρέγια που κολαει?? :hmmm

πηγαινε και στο σχετικα με τον Ραελ,που τον λεει αγγελιοφόρο των Ελλοχειμ :0307

Για περισσότερα ο dr.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Οι «Νεοεποχίτικες» UFO-λογικές αιρέσεις

14
ΩΣ ΕΤ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΑΥΤΟΝ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΑΣΤΡΑ ΑΧ ΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΙ ΣΥΡΤΑΡΟΥΚΛΑ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΡΑΕΛΑΚΟ ΑΛΛΟ ΟΥΦΟ ΑΛΛΟ ΘΕΟΣ ΧΑΠΑΤΟΥΛΗ ΕΝΑ ΥΠΕΡΒΑΤΙΚΟ ΟΝ ΣΑΝ ΤΟΝ ΘΕΟ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΟΝΟ ΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΙΝΙΤΕ ΕΚΤΟΣ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΥΜΕΝΗ ΔΙΟΤΙ ΟΙ ΡΑΕΛΙΑΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΗ ΑΠΟ ΚΒΑΝΤΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΙΝΙΤΕ ΟΠΟΣ ΘΕΛΕΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΟΥΦΟ ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΡΑΕΛΑΚΟ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕ ΤΗΝ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΚΟΥΚΛΑ ΤΟΝ SEX SHOP ΜΕ ΔΙΑΣΤΙΜΙΚΑ ΡΟΜΠΟΤ :tit
Δεν είμαστε όσα πιστεύουμε, αλλά όσα πράττουμε.

Re: Οι «Νεοεποχίτικες» UFO-λογικές αιρέσεις

15
Δεν είναι αυτοι οι βλάκες,αυτοι που τους ακολουθουν ειναι και ευκολοπιστοι,αλλιως δεν εξηγειται πως τους πιστευουν
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Οι «Νεοεποχίτικες» UFO-λογικές αιρέσεις

17
Για αυτές τις τρίχες μιλάω και εγω ντοκτορ,δηλαδη λες και τους έχουν κανει πλυση εγκεφάλου,καλα το λες... βγάλτο,τους εχουν κανει πλυση εγκεφαλου...Κοιτα ο καθένας μπορει να πιστεύει όπου θέλει αρκει να μην είναι υποχείριο,εσυ μπορει να δεχεσαι την υπαρξη εξωγηινων,εγω οχι,αλλά βασίζεσαι στην λογική σου και οχι σε ότι σε λεει ο ενας και ο αλλος,εκει είναι η διαφορα,εσυ διαμόρφωσες άποψη απο όσα δίαβασες ή έζησες,αυτοι διαμόρφωσαν απο ότι τους είπαν οι άλλοι ,δεν νομίζω να μπηκαν καν στον κόπο να ψαξουν.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Οι «Νεοεποχίτικες» UFO-λογικές αιρέσεις

18
ΒΑΣΙΖΟΜΕ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΕΣ ΤΟΥ ΓΟΥΙΛΣΩΝ ΟΙ ΜΕΤΑΦΡΑΣΕΙΣ Ο ΓΟΥΙΛΣΩΝ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΤΥΠΑΚΙ ΠΡΟ ΡΑΕΛ ΠΟΥ ΣΟΥ ΦΥΤΕΥΟΥΝ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΑ ΠΧ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΑΣΩΝΩΣ ΠΟΥ ΤΑΥΤΙΖΕΙ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΥΦΟ
Δεν είμαστε όσα πιστεύουμε, αλλά όσα πράττουμε.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παραθρησκεία-Νεοφανείς Αιρέσεις-Σέχτες-Καταστροφικές Λατρείες”

cron