Αντισταση στο ΒΟΤΑΝΙΚΟ - ΦΩΤΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ

1
Αυτό είναι το μήνυμα που αφησε το 2019, ο ηρωϊκος ελληνο-ορθοδοξος μαχητης Φωτης Καραβασιλης (πνευματικοπαιδι του Ιωαννη Λαζακη). Αμεσως μετα απο αυτη την αντιστασιακη κινηση, ο Φωτης συνεληφθει ακαριαια από την νεοταξικη-εβραικη αστυνομια, ενω ο γνωστος Ραββινος Φριζης για να τρομοκρατησει τους υπολοιπους, εβγαλε σε βιντεο ευαισθητα προσωπικα δεδομενα του Φωτη (αποδειξη ότι οι εβραιοι εχουν προσβαση στους απορρητους φακελους της ΚΥΠ/ΕΥΠ και ειναι "κρατος εν κρατει")...Ο Φωτης αν και εχει πολλες δικαστικες διωξεις εναντιον του, συνεχιζει εως σημερα να σηκωνει βιντεο στο καναλι youtube "Μοναχος Φωτιος"...
================================================================
Τι έχουμε να φοβηθούμε οταν μαζι μας ειναι η Παναγία και ο Χριστος;; Εχουμε να φοβηθούμε κανέναν; 31 Οκτώβρη, ξημερώνοντας 1η Νοέμβρη, 1 η ώρα το βράδυ, συνελήφθη ο Πατερ Κλεομένης, Καλαμάτα. Για άλλη μια φορά οι προδότες υπάκουσαν στις εντολές των εβραίων. Το προδοτικό καθεστώς για ακομη μια φορά, πούλησε τον όρκο του, τον όρκο που δώσανε στο σύνταγμα και στην Παναγία. Για ακόμη μια φορά έχουμε μια σύλληψη ενός ιερέα, προφανώς αφορμή στάθηκε το γεγονός οτι στο Βοτανικό πριν 12 ημέρες, το προηγούμενο Σάββατο, είχε καεί, είχα κάψει ο ίδιος την εβραική σημαία, την έκαψα στη μνήμη του Ιωαννη Λαζάκη διοτι τον Ι.Λαζακη τον σκοτώσανε οι εβραίοι με τεχνομαγείες και με μια άλλη τεχνολογία που χρησιμοποιούν οι εβραίοι για να σκοτώσουν αυτούς που τους μπαίνουν στο μάτι, οπως τους ονομάζουν "Αντισημίτες" ή "Αντισιωνιστές". Την ίδια ώρα σκοτώνοντας τον Ι.Λαζάκη, ημουν στο Βοτανικό με τον Πατερ Κλεομενη, και ενώ δεν γνώριζε κάτι ο πάτερ, καίω εγώ ο ίδιος την εβραικη σημαία, την σημαία των σιωνιστών, την σημαία των εχθρών της πίστεως και της πατρίδος, και αυτό στάθηκε αφορμή -προφανώς από πληροφορίες που έρχονται-, και σπεύσαν να φυλακίσουν τον πάτερ Κλεομένη από μια απόφαση που έχει βγει, και "ολως τυχαίως" τον συλλάβανε μετά από λιγες ημέρες μετά από αυτό το γεγονος της πυρπόλησης της εβραικης σημαίας. Εγώ ο ίδιος έκαψα την εβραική σημαία χωρίς να γνωρίζει ο πάτερ τίποτε, δηλώνω αμετανόητος, δεν μετανιώνω για αυτή μου την πράξη, το είπα από την αρχή, θα το υποστηρίξω έως το τέλος, αυτά ανέφερα και στη ΓΑΔΑ (Ασφαλεια Αττικης), αυτά θα συνεχίζω να υποστηρίζω! Ο πατερ Κλεομένης δεν πτοήτε, δεν λυγίζει, διότι ειναι πραγματικά ένα παλικάρι, είναι αληθινός ορθόδοξος ιερέας, ένας γνήσιος έλληνας, ένα πραγματικό παλικάρι, που στις ημέρες μας δυστηχώς λίγοι ειναι αυτοί, από ιερείς είναι μετρημένοι στα δάχτυλα. Ο αγώνας συνεχίζεται, δεν πρόκειται να κάνουμε πίσω! Εάν το επιτρέψει η Παναγία και ο Χριστός, τα πράγματα θα πάρουν το δρόμο τους, και θα συμβούν καταστάσεις που ίσως δεν είναι ευχάριστες για ορισμένους, αλλά ότι επιτρέψει η Παναγία. Σκοτώνουν τον Ιωαννη Λαζάκη, ταυτόχρονα συλαμβάνουν τον Πάτερ Κλεομένη, μας χτυπάνε δίχως έλεος, και αυτό δεν θα μείνει έτσι. Ταυτόχρονα την ίδια στιγμή, ένας βρωμο-ραββίνος βγαίνει και προκαλεί αναφέροντας και μένα τον ίδιο, υβρίζοντας την μνήμη του Ι.Λαζάκη, καθώς έχει φύγει από τη ζωή, στυλιτεύοντας τον πάτερ Κλεομένη, και απειλώντας εμένα τον ίδιο, ότι θα πρέπει να με βάλουν φυλακή, το κράτος, η ασφάλεια, να με βάλουν χέρι, διότι είμαι ένας "επικίνδυνος"! Όντως γι'αυτούς είμαι επικίνδυνος και καλό είναι να φοβάστε και να αρχινάτε να τρέμετε. Μέσα στην πατρίδα μας, την ίδια στιγμή, όταν έχει ο ίδιος αυτός ο βρωμο-ραββίνος ονόματι Φριζής, έχει βλασφημίσει το Αγ.Πνεύμα, την Αγία Τριάδα, τον Ιησού Χριστό, και ας βγεί να πεί στους ελληνοχριστιανούς την γνώμη του για την Παναγία, και για τον Χριστό, και για τους Αγίους, αν έχει τα κότσια! Οταν ο ίδιος ο Φριζής έχει πεί ότι "καλά κάναμε στον Αγιο Κοσμά τον Αιτωλό, εμείς οι εβραίοι τον σκοτώσαμε! και χαιρόμαστε γι'αυτο!", όταν οι ίδιοι οι μασώνοι (τεχνητοί εβραίοι) καθώς μπαίνουνε στην μασωνική στοά, δεξία έχουν τον Αγ.Ι.Χρυσόστομο και αριστερά τον Μέγα Αλέξανδρο, και όποιος μπαίνει εκεί του λένε να φτύνετε στα δεξία, να φτύνετε και στα αριστερά! Και κανείς εισαγγελέας δεν επενέβη! Καμία απολύτως κίνηση από κανέναν, από το "ελληνικό κράτος" σε "εισαγωγικά" διοτι στην πραγματικότητα είναι εβραϊκο, καμία παρέμβαση από καμία Αρχή, σε αυτόν τον βρωμο-Ραββίνο, και βγαίνει ανενόχλητος και βρίζει την μνήμη του νεομάρτυρος Ι.Λαζάκη, υβρίζει τον πάτερ Κλεομένη, απαιτεί την φυλάκιση του, λέγοντας μάλιστα οτι θα ενημερώσει και τις Ισραηλίτικες Αρχές, και προφανώς υπάρχει εντολή από το Ισραήλ, και έτσι συνελήφθει και ο πάτερ Κλεομένης, και οτι θα ενημερώσει τις Ισραηλίτικες αρχές για να συληφθώ και εγώ, διότι είμαι "επικίνδυνος", και βγάζει και τα στοιχεία μου σε βίντεο, όνομα, επίθετο, ημερομηνία γένησης! Αυτό το κωλόπαιδο, βρωμο-εβραίε, βρωμο-ραββίνε Φριζή, εβγαλες τα στοιχεία μου, τα δικά σου δεν θα στα βγάλω, γιατί απλά θα ανταμώσουμε, κατάλαβες βρωμο-ραββίνε; Θα ανταμώσουμε και θα μου τα πεις εσύ ο ίδιος τα στοιχεία σου! Άλλο με αυτό το σκουπίδι δεν θα ασχοληθώ προς το παρόν, με λόγια και θεωρίες δεν θέλω να ασχολούμε και δεν με αρέσει και ο διάλογος . Ο αγώνας συνεχίζεται, μήνυμα προς ορθοδόξους χριστιανούς: Να αγωνιστούνε κατά του χαράγματος του Αντιχρίστου, κατά της παγκοσμιοποίησης, κατά του σιωνισμού, κατά των εβραίων, κατά των μασώνων, κατά των μουσουλμάνων, κατά των πολιτικών που προδώσανε, κατά των εχθρών των εγχώριων δυνάμεων και των σκοτεινών δυνάμεων, και κατά όλων των εχθρών της πίστεως και της πατρίδος! Προφανώς απευθύνομαι σε λίγους ορθόδοξους χριστιανούς, και γνωρίζω γιατί το λέω αυτό! Εσείς οι λίγοι σώστε την τιμή της εκκλησίας, της πραγματικής αληθινής εκκλησίας του Χριστού, αγωνίστείτε για την πατρίδα για χάριν της οποίας πέθαναν και θυσιάστηκαν οι ήρωες και οι Αγιοι που χύσαν το αίμα τους για την αγάπη του Χριστού και για την ελευθερία της Πατρίδος! Ολα τα άλλα, ότι έχουμε να πούμε, θα τα πούμε στα πεδία των μαχών!
ΖΗΤΩ Η ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ, ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ!!!
ΦΩΤΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ - ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΟΡΘΟΔΟΞΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗ+ΛΑΖΑΚΗ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Η Δική μας Αντίσταση”