ΑΠΟΚΡΥΠΤΟΓΡΑΦΗΘΗΚΕ 'ΓΚΡΙΖΟΣ' ΕΣΩ-ΓΗΙΝΟΣ (ΒΑΣΡΑΝΕΧ) ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΔΟΛΑΡΙΟΥ ΤΩΝ ΗΠΑ!

1
ΑΠΟΚΡΥΠΤΟΓΡΑΦΗΘΗΚΕ ΒΑΣΡΑΝΕΧ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΔΟΛΑΡΙΟΥ ΤΩΝ ΗΠΑ!

Στις 11/10/2013 04:42:00 μ.μ.
Εικόνα
Πριν από λίγες ημέρες, μου εστάλει μια πολύ ενδιαφέρουσα αποκωδικοποίηση του δολαρίου του Υπουργείου Οικονομικών των ΗΠΑ.
Ήμουν συγκλονισμένος όταν είδα τις εικόνες που είχαν αποκρυπτογραφηθεί. Όπως μπορείτε να δείτε στην παρακάτω εικόνα, ο φαλακρός αετός που κρατά τα βέλη στο πίσω μέρος ενός χαρτονομίσματος δείχνει σαφώς τη μορφή ενός Νεφελίμ Βασρανέχ (γκρίζου δούλου) άμεσα στην εικόνα.
Θα μπορούσε αυτό να είναι ένας ακόμη κρυπτογραφημένος κωδικός που μας λέει ποιος είναι πραγματικά υπεύθυνος για την κυβέρνηση των Ηνωμένων Πολιτειών και άλλων ξένων κυβερνήσεων σε όλο τον κόσμο;
Ή μήπως αυτό είναι απλά μια οφθαλμαπάτη, που βρίσκεται μόνο στο μυαλό μας;
Μπορείτε να πάρετε τη δική σας απόφαση για το θέμα αυτό; Σκεφτείτε ότι είμαι μόνο «ο αγγελιοφόρος.»
Θα μπορούσε αυτό να είναι ακόμη μια καπνισμένη κάνη που αποδεικνύει ότι υπάρχει μια πραγματική επιρροή γκρίζων δούλων στην κυβέρνηση των Ηνωμένων Πολιτειών αλλά και σε όλες τις υπόλοιπες.
Εικόνα
Πληθαίνουν οι αποδείξεις μιας συνωμοσίας των αποκαλούμενων εξωγήινων και αυτό είναι απλά μια άλλη εικόνα που δείχνει ότι υφίστανται περισσότερο από ό, τι συναντά το μάτι και αυτό είναι κάτι πολύ περισσότερο από μια σύμπτωση.
ΠΗΓΗ: http://atheatignosi.blogspot.gr/2013/11 ... st_10.html

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
Τα μυστικά του αμερικανικού δολαρίου
http://www.dailymotion.com/video/xrxeav ... le?start=6
http://www.katohika.gr/2013/11/apokrypt ... n-usa.html
Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείνΠλάτων

Re: ΑΠΟΚΡΥΠΤΟΓΡΑΦΗΘΗΚΕ 'ΓΚΡΙΖΟΣ' ΕΣΩ-ΓΗΙΝΟΣ (ΒΑΣΡΑΝΕΧ) ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΔΟΛΑΡΙΟΥ ΤΩΝ ΗΠΑ!

4
Κοίτα, το δολάριο είναι έτσι :
Εικόνα
πιστεύεις εσύ ότι πραγματικά αυτό κρύβει ένα UFO ?
1.Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον
2. ζητεῖτε τὴν βασιλείαν τοῦ Θεοῦ, καὶ ταῦτα πάντα προστεθήσεται ὑμῖν

Re: ΑΠΟΚΡΥΠΤΟΓΡΑΦΗΘΗΚΕ 'ΓΚΡΙΖΟΣ' ΕΣΩ-ΓΗΙΝΟΣ (ΒΑΣΡΑΝΕΧ) ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΔΟΛΑΡΙΟΥ ΤΩΝ ΗΠΑ!

5
Δε βοηθάει το πλάνο που έβαλες, είναι πολύ κοντινό και επίσης μάλλον πρέπει να το καμπυλώσουμε το δολάριο για να φανεί ο γκρίζος (καμία σχέση με UFO βέβαια,ε;). Βέβαια δεν ασπάζομαι την άποψη περί γκρίζου από τη στιγμή που δεν έχω ο ίδιος ένα δολάριο για να το διαπιστώσω. Θα φροντίσω να βρω ένα σύντομα.
Το βιντεάκι το είδες;
Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείνΠλάτων

Re: ΑΠΟΚΡΥΠΤΟΓΡΑΦΗΘΗΚΕ 'ΓΚΡΙΖΟΣ' ΕΣΩ-ΓΗΙΝΟΣ (ΒΑΣΡΑΝΕΧ) ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΔΟΛΑΡΙΟΥ ΤΩΝ ΗΠΑ!

6
Δε βοηθάει το πλάνο που έβαλες, είναι πολύ κοντινό και επίσης μάλλον πρέπει να το καμπυλώσουμε το δολάριο για να φανεί ο γκρίζος
μα Spartan , με αυτή τη λογική και ένα κολοκύθι αν το βάλεις σε σωστό πλάνο θυμίζει εξωγήινο.

ποιο βίντεο ; που αναφέρεται στην άλλη πλευρά της σφραγίδας ; δηλαδή στη πυραμίδα ; και στο τεκτονισμό ; ναι το είδα , ωραίο

η γνώμη μου είναι ότι δεν υπάρχει τίποτα απόκρυφο στο δολάριο, όλα είναι εμφανέστατα.

Υπάρχει ένας αετός που αποτελεί το προσωπείο και υπάρχει και η πυραμίδα που αποτελεί την άλλη όψη του νομίσματος.
1.Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον
2. ζητεῖτε τὴν βασιλείαν τοῦ Θεοῦ, καὶ ταῦτα πάντα προστεθήσεται ὑμῖν
Απάντηση

Επιστροφή στο “Σύμβολα και αποσυμβολισμοί”

cron