MΠΟ'Ι'ΚΟΤΑΖ ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΑΛΥΣΙΔΑ LIDL - ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

1
MΠΟ'Ι'ΚΟΤΑΖ ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΑΛΥΣΙΔΑ LIDL - ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

ΑΦΑΙΡΟΥΝ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ......
ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ !!!!!!

phpBB [video]

Re: MΠΟ'Ι'ΚΟΤΑΖ ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΑΛΥΣΙΔΑ LIDL - ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

2
Άντε και δεν πατάει κανείς Έλληνας πελάτης (πράμα αδύνατον κατά την άποψή μου), εγώ ρωτώ......:
- Οι ψυχούλες που δουλεύουν εκεί μέσα τι θ'απογίνουν;
- Οι ψυχούλες που δουλεύουν έξω από τα καταστήματα (εδώ και κάμποσα χρόνια πολλές "τελειωμένες" ειδικότητες τεχνιτών επαγγελματιών βγάζουν το ψωμάκι τους από ένα τεράστιο πρόγραμμα ανακαινίσεων των LIDL σε όλη την επικράτεια)τι θα κάνουν;
- Αυτοί που προτείνουν τέτοιες δράσεις έχουν εναλλακτική;
- Πως στερούν κάτι από κάποιον όταν δε μπορούν να του το προσφέρουν οι ίδιοι;
- Ποιος θα ωφεληθεί στο τέλος απ'όλο αυτό;
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: MΠΟ'Ι'ΚΟΤΑΖ ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΑΛΥΣΙΔΑ LIDL - ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

3
ΤΗΛΕ-ΜΑΧΟΣ έγραψε:Άντε και δεν πατάει κανείς Έλληνας πελάτης (πράμα αδύνατον κατά την άποψή μου), εγώ ρωτώ......:
- Οι ψυχούλες που δουλεύουν εκεί μέσα τι θ'απογίνουν;
- Οι ψυχούλες που δουλεύουν έξω από τα καταστήματα (εδώ και κάμποσα χρόνια πολλές "τελειωμένες" ειδικότητες τεχνιτών επαγγελματιών βγάζουν το ψωμάκι τους από ένα τεράστιο πρόγραμμα ανακαινίσεων των LIDL σε όλη την επικράτεια)τι θα κάνουν;
- Αυτοί που προτείνουν τέτοιες δράσεις έχουν εναλλακτική;
- Πως στερούν κάτι από κάποιον όταν δε μπορούν να του το προσφέρουν οι ίδιοι;
- Ποιος θα ωφεληθεί στο τέλος απ'όλο αυτό;
Με το μποικοτάζ θα ενισχυθούν οι εγχώριες επιχειρήσεις και μάλιστα όχι μόνο των σούπερ μαρκετ αλλά και των παραγωγών και θα μετατοπιστούν σε αυτές!

Re: MΠΟ'Ι'ΚΟΤΑΖ ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΑΛΥΣΙΔΑ LIDL - ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

4
Με το μποικοτάζ θα ενισχυθούν οι εγχώριες επιχειρήσεις και μάλιστα όχι μόνο των σούπερ μαρκετ αλλά και των παραγωγών και θα μετατοπιστούν σε αυτές!
Πολύ καλά .....συμφωνώ απολύτως........το μόνο που απομένει είναι κάποιος να τους καθησυχάσει......ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΕΜΠΟΡΟ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΗ πρόταση.....
Πέραν του ανέκδοτου αν υπάρχει κάτι σοβαρότερο ευχαρίστως το βλέπουμε........
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: MΠΟ'Ι'ΚΟΤΑΖ ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΑΛΥΣΙΔΑ LIDL - ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

5
ΤΗΛΕ-ΜΑΧΟΣ έγραψε:
Με το μποικοτάζ θα ενισχυθούν οι εγχώριες επιχειρήσεις και μάλιστα όχι μόνο των σούπερ μαρκετ αλλά και των παραγωγών και θα μετατοπιστούν σε αυτές!
Πολύ καλά .....συμφωνώ απολύτως........το μόνο που απομένει είναι κάποιος να τους καθησυχάσει......ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΕΜΠΟΡΟ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΗ πρόταση.....
Πέραν του ανέκδοτου αν υπάρχει κάτι σοβαρότερο ευχαρίστως το βλέπουμε........
Δεν υπάρχει κάποιο ανέκδοτο και μάλιστα ελληνικό, η Ελλάδα έχει περάσει πολύ χειρότερες καταστάσεις και πάντα τις μετέτρεπε σε ευκαιρίες να βγεί πιό δυνατή μέσα απο αυτές!
Είμαστε η χώρα που χρειάζεται αδιέξοδο για να μεγαλουργήσει!

Re: MΠΟ'Ι'ΚΟΤΑΖ ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΑΛΥΣΙΔΑ LIDL - ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

6
aetos64 έγραψε:
ΤΗΛΕ-ΜΑΧΟΣ έγραψε:
Με το μποικοτάζ θα ενισχυθούν οι εγχώριες επιχειρήσεις και μάλιστα όχι μόνο των σούπερ μαρκετ αλλά και των παραγωγών και θα μετατοπιστούν σε αυτές!
Πολύ καλά .....συμφωνώ απολύτως........το μόνο που απομένει είναι κάποιος να τους καθησυχάσει......ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΕΜΠΟΡΟ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΗ πρόταση.....
Πέραν του ανέκδοτου αν υπάρχει κάτι σοβαρότερο ευχαρίστως το βλέπουμε........
Δεν υπάρχει κάποιο ανέκδοτο και μάλιστα ελληνικό! Η Ελλάδα έχει περάσει πολύ χειρότερες καταστάσεις και πάντα τις μετέτρεπε σε ευκαιρίες να βγεί πιό δυνατή μέσα απο αυτές!
Είμαστε η χώρα που χρειάζεται αδιέξοδο για να μεγαλουργήσει!

Re: MΠΟ'Ι'ΚΟΤΑΖ ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΑΛΥΣΙΔΑ LIDL - ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

7
Περιμένω συγκεκριμένες προτάσεις που θα δείχνουν βεβαίως και σεβασμό στους μελλοντικούς .........νηστικούς.Το ότι ο ¨Έλληνας - έτσι, γενικώς και αορίστως όταν βρίσκεται με την πλάτη στον τοίχο- μεγαλουργεί, εμένα μου κάνει για διαστροφή ή ημιμάθεια.....Άσε που μιλάμε για Νεοελληνάρες πλέον..........
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: MΠΟ'Ι'ΚΟΤΑΖ ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΑΛΥΣΙΔΑ LIDL - ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

8
ΤΗΛΕ-ΜΑΧΟΣ έγραψε:Περιμένω συγκεκριμένες προτάσεις που θα δείχνουν βεβαίως και σεβασμό στους μελλοντικούς .........νηστικούς.Το ότι ο ¨Έλληνας - έτσι, γενικώς και αορίστως όταν βρίσκεται με την πλάτη στον τοίχο- μεγαλουργεί, εμένα μου κάνει για διαστροφή ή ημιμάθεια.....Άσε που μιλάμε για Νεοελληνάρες πλέον..........
Μά τις έχω ήδη εξηγήσει, αλλά να σου το πω διαφορετικά:

Άν ο Σουλτάνος Ερντογάν έχει το προφίλ Ηγέτη που μας πείθει, τότε εμείς στη σημερινή κατάσταση έχουμε την διάνοια που χρειάζεται έστω κι άν δεν το συνειδητοποιούμε:
Με την ήπια στάση μας καταφέρνουμε να μένουμε 8 χρόνια τώρα στην επιφάνεια κερδίζοντας χρόνο και έχουμε ήδη περάσει σε ανάπτυξη περιμέμοντας την ευκαιρία να αποτινάξουμε τον ζυγό που μας περικλείει καί καραδοκεί να αρπάξει τον τεράστιο εθνικό πλούτο!

Re: MΠΟ'Ι'ΚΟΤΑΖ ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΑΛΥΣΙΔΑ LIDL - ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

9
Περίμενα,η αλήθεια είναι, μία πιο......εμπορική-οικονομική απάντηση,αλλά δε πειράζει.
Όμως....ο σουλτάνος έρντο εμάς (δε ξέρω εσείς ποιοι είστε) ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΙΘΕΙ (ούτε σε ανέκδοτο). Η ήπια δε, στάση που αναφέρεις δεν είναι χαρακτηριστικό της σημερινής πεφωτισμένης κυβέρνησης αλλά μόνιμο δεδομένο των τελευταίων δεκαετιών....Τώρα αν περιμένεις "ανάσταση" από την υπάρχουσα εθνομηδενιστική κυβέρνηση μάλλον θα την βιώσεις μόνος (ευτυχώς)......
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιντεάκια για τη Νέα Τάξη”