Aπορίες και προβλήματα

1
Για οποιαδηποτε πληροφορίες ή απορίες σχετικά με την λειτουργία του φόρουμ παρακαλουνται τα μέλη να τα αναφέρουν εδώ για να σας βοηθήσουμε οσο το δυνατον μπορούμε.

Ευχαριστώ
''...δεν είναι η πάλη ημών εναντίον εις αίμα και σάρκα, αλλ' εναντίον εις τας αρχάς, εναντίον εις τας εξουσίας, εναντίον εις τους κοσμοκράτορας του σκότους του αιώνος τούτου, εναντίον εις τα πνεύματα της πονηρίας εν τοις επουρανίοις''\n[/align]

Re: Aπορίες και προβλήματα

2
Επιτέλους, συνδέθηκα! κι αυτό ψάχνοντας λυσσασμένα να βρώ άκρη. Το θέμα είναι οτι ο Η/Υ που χειρίζομαι ( αυτό που έχω προς στιγμήν είναι δανικό, φορητό) λειτουργεί μέσω τηλεφώνου κι έτσι δεν ξέρω πόσο συχνά μπορώ να διαβάζω τα θαυμάσια θέματά σας ή/και να συμπληρώνω πιθανές απορίες μου, γιατί πιστέψτε με έχω πολλές! Για κάποιο λόγο, η σελίδα δεν ανοίγει όταν χρησιμοποιώ τον δικό μου Η/Υ. Ψάχνομαι να βρω την αιτία. Οποιες προτάσεις δεκτές.

Συγχαρητήρια για το ωραιότατο forum.

Καλο σας απόγευμα,

Νέρα

Re: Aπορίες και προβλήματα

3
Το ειχαμε όλοι αυτο το προβλημα,ο ''δαιμονας'' του ιντερνετ βλεπεις,ελπιζω τωρα να μπορεις να μπαινεις.....

Καλοσωρισες παντως..και για οτιδηποτε εδω ειμαστε
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Aπορίες και προβλήματα

4
dominique έγραψε:Το ειχαμε όλοι αυτο το προβλημα,ο ''δαιμονας'' του ιντερνετ βλεπεις,ελπιζω τωρα να μπορεις να μπαινεις.....

Καλοσωρισες παντως..και για οτιδηποτε εδω ειμαστε
Με χαρά μου, βρήκα επιτέλους τον "δαίμονα" κι ελπίζω να μήν
'εχω πλέον πρόβλημα. Καλώς σας βρήκα και θα περάσω πολύ ωραία
μαθαίνοντας πράγματα απόψε. Να είστε πάντα καλά

Νέρα

Re: Aπορίες και προβλήματα

6
Διογένης έγραψε:Άστα βράστα οι τηλεπιοινωνιες στην ελλάδα....
1 χρόνια πίσω στην καλύτερη των περιπτώσεων...
Έτσι όπως πάει ή που θα μας σπάσουν τα νεύρα ή που θα κόψουμε την αγαπημένη μας συνήθεια :124
Αυτή η συνήθεια όπως και ο ......έρωτας δεν κόβεται!

Re: Aπορίες και προβλήματα

7
nera kara έγραψε:
Διογένης έγραψε:Άστα βράστα οι τηλεπιοινωνιες στην ελλάδα....
1 χρόνια πίσω στην καλύτερη των περιπτώσεων...
Έτσι όπως πάει ή που θα μας σπάσουν τα νεύρα ή που θα κόψουμε την αγαπημένη μας συνήθεια :124
Αυτή η συνήθεια όπως και ο ......έρωτας δεν κόβεται!

Ευτυχώς να λέμε!!! :132
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Aπορίες και προβλήματα

8
Έχω κάποιο αρχείο σε μορφή pdf(7 σελίδες),πως θα μπορούσα να το τοποθετήσω στο forum έτσι ώστε να αποτελέσει θέμα προς συζήτηση;Καλημέρα.
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: Aπορίες και προβλήματα

9
Φίλε Τηλέμαχε θα μετατρέψεις το pdf σε word σε αυτη την σελίδα http://www.pdftoword.com/
Και μετά με απλή αντιγραφή επικόληση θα το αναρτήσεις στο φόρουμ.
Έλληνες Αμύνεσθαι Περί Πάτρης,Ελευθερία ή Θάνατος!Μετά από μια εθνοεπανάσταση χρειάζεται και μια εθνοκάθαρση...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πίνακας ανακοινώσεων”

cron