ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΕΡΑΤΑ

1
Εικόνα


ΟΧΙ ΟΥΦΟ ΑΛΛΑ ΣΑΛΑΧΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΜΥΣΤΗΡΙΑ


Εικόνα


ΑΥΤΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΧΩ ΨΑΡΕΨΗ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΟΠΙΟΣ ΕΡΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΣΑΜΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΚΑΚΟ ΑΜΑ ΦΑΕΙ ΜΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΕΝΑ ΒΕΒΑΙΑ
Δεν είμαστε όσα πιστεύουμε, αλλά όσα πράττουμε.

Re: ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΕΡΑΤΑ

3
Ψαρεψες τετοιο ψαρι καλε?
δεν φοβηθηκες με τετοια μουρη...?
Θελω αποδειξεις..φωτο και βγαλτην να το δω!

ωραιο το λινκ παντως!
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΕΡΑΤΑ

4
dominique έγραψε:Ψαρεψες τετοιο ψαρι καλε?
δεν φοβηθηκες με τετοια μουρη...?
Θελω αποδειξεις..φωτο και βγαλτην να το δω!

ωραιο το λινκ παντως!
προκαλεις να σου δειξω ολο το δωματιο μου και και τι συλογη μου λοιπον εκτος απο το ψαρι θες να βαλω κατι αλλο στην φωτο πχ την θαλασσια χελωνα καβουκι που εχω το σκελετο βισωνα μετα ομως θια με φοβασε περισσοτερο λοιπον θελεις πληρες γκαμα :D
Δεν είμαστε όσα πιστεύουμε, αλλά όσα πράττουμε.

Re: ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΕΡΑΤΑ

5
Πλήρης ,πληρης γκαμα,οτι καλο εχεις βγαλτο να το δουμε,μην τα κρατας για τον ευατο σου..

κανα δρακο εχεις?? :on_the_quiet:
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΕΡΑΤΑ

7
Περιμενω με αγωνια.....!
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Περίεργα πλάσματα”

cron