Μπαμπά είναι κακοί!

1
Μπαμπά είναι κακοί!


"Αν πάθαινε κάτι ο γιός μου, ο Χρυσοχοϊδης θα'χε να κάνει μαζί μου"...
Βασανισμό εν μέση οδό του γιου του (φωτό), κατήγγειλε ο καθηγητής Κώστας Μαραβάς.
Τον συνέλαβαν γιατί όπως...
λέει ο πατέρας, πήγε να βοηθήσει μια τραυματισμένη διαδηλώτρια. Είναι ένα παιδί δυο μέτρα, εξαιρετικού ήθους, και το μόνο του σφάλμα είναι ότι ανήκει στους Τροτσκιστές.

Λίγο το βρίσκουν αυτό τα ΜΑΤ?...



Η γελοιότητα έχει πάρει πλέον ακαδημαϊκό χαρακτήρα

Πως τολμά η αστυνομία και συλλαμβάνει γόνο καθηγητού της ακαδημαϊκής και εκπαιδευτικής κοινότητας ;

Αν πάθαινε κάτι ο γιος/αστυνομικός κάποιου άλλου πατέρα, πάλι με τον Χρυσοχοΐδη θα είχε να κάνει;

Ο αγώνας θα δικαιωθεί όταν αποκτήσουν σύλλογο γονέων οι τροτσκιστικές φράξιες. Να κατατεθεί αίτημα.

Πάντως αυτοί οι μπάτσοι όλο τους λάθος "αγωνιστές" πιάνουν... κανέναν ορφανό κι απόκληρο της κενωνίας δεν θα συλλάβουν; ή μήπως δεν υπάρχει στους "εξεγερμένους";....κι αυτοί ρε γμτ πάνε και πιάνουν μόνο τους "παιδί μου-παιδί μου"...

και το άλλο....πώς γίνεται όσους πιάνουν "να μην έχουν σχέση με τα επεισόδια" τελικά;

Τι διάολο ρε πστη μου,ένας γιος οικοδόμου,μια κόρη περιπτερά κάτι τέτοιο τέλος πάντων δεν βρίσκεται ποτέ ανάμεσα στους "εξεγερμένους";

Ε θα πέταξε καμιά πέτρα, θα έσπασε καμιά τζαμαρία, καμιά μολότωφ, κανένα μπουνίδι...κάτι ρε παιδί μου δεν έγινε και τίποτα

και μετά...όλοι σαν κλαμένα μ... κάνουνε όταν τους πιάνουν και τρέχουν οι συριζαίοι δικηγόροι να τους βγάλουν δεν είδα κανέναν "αγωνιστή" με αξιοπρέπεια... υπάρχει κανένας τέτοιος να του κάνουμε και αφιέρωμα;

Κι εδώ σταματάμε και βγάζουμε τα συμπεράσματά μας για τα χάλια μιας ολόκληρης χώρας...που οι "εξεγερμένοι" φοράνε μεταξωτές κουκούλες....και οι πραγματικά αδικημένοι ξεφορτώνουν χαράματα καφάσια στου Ρέντη.

Ρε ούστ!!!!

Αναρτήθηκε από HeLLeNiCReVeNgE

Τον συνέλαβαν γιατί όπως...λέει ο πατέρας, πήγε να βοηθήσει μια τραυματισμένη διαδηλώτρια.
Ναι ! Κι εγώ είμαι πρόβατο !


Διαπίστωση αμνού ! Η "εξέγερση" τελικά έχει σαφέστατα ταξικό χαρακτήρα ! Πρέπει να επικρατεί απίστευτη βαρεμάρα και πλήξη στο ρετιρέ !
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Μπαμπά είναι κακοί!

2
Ναι ! Κι εγώ είμαι πρόβατο !


Διαπίστωση αμνού ! Η "εξέγερση" τελικά έχει σαφέστατα ταξικό χαρακτήρα ! Πρέπει να επικρατεί απίστευτη βαρεμάρα και πλήξη στο ρετιρέ !
:happy2 :541
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ειδησεις απο την Ελλάδα”

cron