ΕΚΤΑΚΤΟ BOB CHAPMAN πραξικόπημα απο τον λαό ενάντια στον Παπανδρέου, τέλος του μήνα ......

1
phpBB [video]
<<ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΤΟΣ ΔΕΝ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ΟΥΔΕΝ ΑΠΟ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΝΥΞ ΛΑΜΠΕΙ ΩΣ Η ΗΜΕΡΑ ΕΙΣ ΣΕ ΤΟ ΣΚΟΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΩΣ ΤΟ ΦΩΣ>>

Re: ΕΚΤΑΚΤΟ BOB CHAPMAN πραξικόπημα απο τον λαό ενάντια στον Παπανδρέου, τέλος του μήνα ......

2
Για να σας πω την αλήθεια εκτος του θεματος του πραξικοπήματος που μου εκανεε εντυπωση..εντυπωσιακο ειναι οτι παμπλουτοι βιομηχανοι..εφοπλιστες και αλλα σημαντικα πρόσωπα και γνωστοι πετυχημενοι άνθρωποι περιμενουν πραξικόπημα και συγκεκριμένη ημερομηνια!

Ειναι ή δεν ειναι αυτο τωρα κατασκευασμένο?
Και μετα λενε οτι θα το κανει ο λαος!
Ο λαος δυστυχως δεν σκέφτεται και οτι του πασαρουν κανει...γιατι δυστυχως δεν υπάρχει γνωση και ενημέρωση.


Και μετα βγαινει και λεει ενας φυλακας οτι περιμενουν πραξικόπημα και ελπίζει να γινει χωρις να χυθει αιμα!!!!
Δηλαδη περιμενει να γινει πραξικόπημα και να μην βγουν οι αναρχικοι και οι αντιεξουσιαστες και να σπανε και να καινε!
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΕΚΤΑΚΤΟ BOB CHAPMAN πραξικόπημα απο τον λαό ενάντια στον Παπανδρέου, τέλος του μήνα ......

3
Είναι ξεκάθαρο από το βίντεο ότι το πραξικόπημα το σχεδιάζουν οι ανόητοι προδοταραίοι Βασιλικοι "εψιλον" (φιλοι του εβραιοσάξονος Γλυξμπουργκ και ανόητοι μεγαλοιδεάτες της "νεοβυζαντινής Σουφικής αυτοκρατορίας - 666" πανίβλακες!!) μασόνοι στρατηγοί για αυτό και το συζητούσαν αυτοί οι κύκλοι κατά τον γάμο του Νικόλαου Χολ-Σταϊν Γλυξμπουργκ, διότι παρά την ίδρυση βασιλικού κόμματος δεν υπάρχει περίπτωση να εισέλθουν στη βουλή, οπότε σκέφτονται ή/και έχουν διαταχθεί να αρπάξουν την εξουσία με άλλα μέσα..
Μόνο να προσέχουν τα πουλάκια μου μη τους την πέσει από εκεί που δεν το περιμένουν και ανατραπούν (και απαγχονιστούν) οι ίδιοι πριν προλάβουν να ανατρέψουν, όπως ομοίως έπαθαν το 1967.. γιατί η ιστορία επαναλαμβάνετε τελικά.
αυτό ως "φιλική" συμβουλή... σέβας προς τον αντίπαλο.

Re: ΕΚΤΑΚΤΟ BOB CHAPMAN πραξικόπημα απο τον λαό ενάντια στον Παπανδρέου, τέλος του μήνα ......

4
Yermak ερώτηση : ο λόγος σου περιλαμβάνει την απειλή ; ΝΑΙ ή ΟΧΙ; Χωρίς "φιοριτούρες" απάντηση παρακαλώ.
Ήδη νοιώθω "βάρος" από το :(και απαγχονιστούν)......
και τα λέμε έπειτα....
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: ΕΚΤΑΚΤΟ BOB CHAPMAN πραξικόπημα απο τον λαό ενάντια στον Παπανδρέου, τέλος του μήνα ......

5
ΤΗΛΕ-ΜΑΧΟΣ έγραψε:Yermak ερώτηση : ο λόγος σου περιλαμβάνει την απειλή ; ΝΑΙ ή ΟΧΙ; Χωρίς "φιοριτούρες" απάντηση παρακαλώ.
Ήδη νοιώθω "βάρος" από το :(και απαγχονιστούν)......
και τα λέμε έπειτα....
Ο λόγος της ΟΕΑ είναι τέτοιος...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΕΚΤΑΚΤΟ BOB CHAPMAN πραξικόπημα απο τον λαό ενάντια στον Παπανδρέου, τέλος του μήνα ......

6
ΤΗΛΕ-ΜΑΧΟΣ έγραψε:Yermak ερώτηση : ο λόγος σου περιλαμβάνει την απειλή ; ΝΑΙ ή ΟΧΙ; Χωρίς "φιοριτούρες" απάντηση παρακαλώ.
Ήδη νοιώθω "βάρος" από το :(και απαγχονιστούν)......
και τα λέμε έπειτα....

Έχεις βάρος για πολιτικά και βασιλικα πρόσωπα αν θα απαγχονιστούν?

Αυτοί καθημερινώς "απαγχονίζουν" εκατομύρια ανθρωπους σε παγκοσμια κλίμακα.

Δεν είμαι υπέρ κάποια τέτοιας πράξης,μην παρεξηγηθώ,όμως κάποια πολιτικα πρόσωπα ότι και να πάθουν με αφήνουν αδιαφόρο!

Ο λόγος της ΟΕΑ είναι τέτοιος...
Δεν ξέρω αν είναι της ΟΕΑ και τι θέλουν να πουν με αυτό,όμως ξέρω ότι είναι στα σχέδια των Σιωνιστών να συμβεί κάτι τέτοιο και αυτό μας το αποδεικνύει για ακόμα μια φορά το παιχνίδι με τις κάρτες των illuminati.


Εικόνα
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: ΕΚΤΑΚΤΟ BOB CHAPMAN πραξικόπημα απο τον λαό ενάντια στον Παπανδρέου, τέλος του μήνα ......

7
emman το αν έχω βάρος ή όχι όπως με ρωτάς,είναι καθαρά προσωπική υπόθεση κι έτσι επιλέγω να μείνει.Αυτό όμως που οι αξίες μου δεν δέχονται είναι η αφαίρεση ανθρώπινης ζωής για όποιοδήποτε λόγο.Σε μία κοινωνία η οποία ως έσχατη τιμωρία έχει την θανατική ποινή εγώ δε θα μπορούσα να ζήσω και ούτε θα επιθυμούσα να μεγαλώσω τα παιδιά μου.Αν ξαναδιάβαζες όμως την ερώτησή μου θα έβλεπες ότι με απασχολεί η απειλή,κι όχι η ποινή.
Πάντα φιλικά.
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: ΕΚΤΑΚΤΟ BOB CHAPMAN πραξικόπημα απο τον λαό ενάντια στον Παπανδρέου, τέλος του μήνα ......

8
δεν ξέρω αν το έχετε συνειδητοποιήσει καθόλου, αλλά αυτά τα θεότρελα άτομα έχουν σχεδιαστεί να μας οδηγήσουν σε ολική γενοκτονία από την Κίνα και το Σύμφωνο Σαγκάης αφού πρώτα γενοκτονηθούμε κατά το ήμισυ από τον στημένο συμπαιγνιακό πόλεμο επίθεση των γειτόνων εναντίον μας, την οποία επίθεση ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ προωθούν και υποκινούν αφού πρώτα φρόντισαν οι μεταπολιτευτικές προδοτικές κυβερνήσεις να διαλύσουν στρατό και οικονομία και να προκαλούν αργό αλλά σταθερό θάνατο στην ιδέα ελλάδα, στην χώρα ελλάδα και στους έλληνες.
Το όλο ζήτημα λοιπόν και η εξίσωση καταλλήγει στο εξής απλό:
Ή εμείς ή αυτοί.
Εάν σαν απέμεινε καθόλου ζωντανό ένστικο επιβιώσεως μέσα σε αυτήν την εκφυλισμένη πρώην πολεμική φυλή των Ελλήνων (που μετατράπηκε σε κλαψουριάρικα ωχαδελφικά φιλοτομαριστικά ηλίθια σφαζόμενα πρόβατα) αναλογιστείτε τα ανωτέρω και τα όσα έχουμε πει και τα όσα έχουν βγει κατά καιρούς και πράξτε αναλόγως ο καθένας από το πόστο που βρίσκεται και με τις δυνάμεις που έχει.
Σε διαφορετική περίπτωση, εκτός από το πολιτισμικό και οικονομικό μας τέλος που είναι ήδη ορατό και εμφανές, δεν θα αργήσει να ρθει και το βιολογικό μας τέλος.

Re: ΕΚΤΑΚΤΟ BOB CHAPMAN πραξικόπημα απο τον λαό ενάντια στον Παπανδρέου, τέλος του μήνα ......

9
Ξέρεις yermak είναι διαφορετικό πράγμα η αυτοάμυνα από την απόδοση δικαιοσύνης,και τουλάχιστον αυτό εισέπραξα εγώ και παρενέβην.
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…
Απάντηση

Επιστροφή στο “Η εναντίον της Ελλάδος επιβουλή”

cron