Re: Να γιατί θέλουν λοιπόν τη Μακεδονία....οι Αμερικάνοι!

11
Α) Ας μην ξεχναμε και τον κοκκινο υδραργυρο που υπαρχει πλουσιος στο υπεδαφος.
Β) Ας μην ξεχναμε και το σχεδιο διαμελισμου των Βαλκανιων σε μικρα πολλα κρατιδια.Απο που νομιζετε οτι ξεκηνησε η εκφραση ''βουλγαροι'' για τους Θεσσαλονικεις ή το ''Ελλαδα ειναι μεχρι την Λαμια..?''

Παλι καταφερα να εκνευριστω σημερα.
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: Να γιατί θέλουν λοιπόν τη Μακεδονία....οι Αμερικάνοι!

12
Minoan Power έγραψε:το ''Ελλαδα ειναι μεχρι την Λαμια..?''
"...από κει και κάτω, είναι Αραβία ???" :cooll

Απο που νομιζετε οτι ξεκηνησε η εκφραση ''βουλγαροι'' για τους Θεσσαλονικεις
Από κάτι μ.......... "νότιους" που θέλαν δήθεν να πικάρουν τους Βορειοελλαδίτες ? :hmmm
Ποιούς ? Τους Παοκτσήδες του Πανθεσσαλονίκιου Αθλητικού Ομίλου Κωνσταντινουπολιτών ???



Και από που ξεκίνησε το "γ..... ο ΠΑΟΚ και η Τουρκία" ? :cooll

Και γιατί όταν λέμε "μεμέτια", εννοούμε τους ΠΑΟΚτσήδες συμπολίτες μας ? :cooll
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Να γιατί θέλουν λοιπόν τη Μακεδονία....οι Αμερικάνοι!

13
KostasL έγραψε: "...από κει και κάτω, είναι Αραβία ???" :cooll

Από κάτι μ.......... "νότιους" που θέλαν δήθεν να πικάρουν τους Βορειοελλαδίτες ? :hmmm
Ποιούς ? Τους Παοκτσήδες του Πανθεσσαλονίκιου Αθλητικού Ομίλου Κωνσταντινουπολιτών ???

Και από που ξεκίνησε το "γ..... ο ΠΑΟΚ και η Τουρκία" ? :cooll

Και γιατί όταν λέμε "μεμέτια", εννοούμε τους ΠΑΟΚτσήδες συμπολίτες μας ? :cooll
Καταρχήν Κώστα είσαι εκτός θέματος.
Κατά δεύτερον δεν γίνεται να κάνεις πλάκα με μία δημοσίευση.
Υπάρχει ειδικός χώρος στο φόρουμ όπου μπορείς να δημοσιεύσεις τέτοια θέματα.
Τρίτον,μάλλον δεν έχεις διαβάσει τους κανόνες του Φόρουμ.
Σε παρακαλώ πολύ να μην επαναληφθούν ύβρεις σε δημοσιεύσεις σου,να μην βγαίνεις
εκτός θέματος και να μην κάνεις πλάκες συνέχεια
για να μην προχωρήσουμε σε διαγραφές δημοσιεύσεων.

Σε ευχαριστώ
Έλληνες Αμύνεσθαι Περί Πάτρης,Ελευθερία ή Θάνατος!Μετά από μια εθνοεπανάσταση χρειάζεται και μια εθνοκάθαρση...

Re: Να γιατί θέλουν λοιπόν τη Μακεδονία....οι Αμερικάνοι!

14
Λέων έγραψε: Καταρχήν Κώστα είσαι εκτός θέματος.
Απάντησα εντός θέματος, σε κάτι που ήταν εκτός θέματος ? :hmmm
Κατά δεύτερον δεν γίνεται να κάνεις πλάκα με μία δημοσίευση.
Δεν έκανα πλάκα. Απάντησα απλώς. Γιατί νομίζεις κάνω πλάκα ? :hmmm
Υπάρχει ειδικός χώρος στο φόρουμ όπου μπορείς να δημοσιεύσεις τέτοια θέματα.
Δε δημοσίευσα κάτι. :no Απλώς απάντησα σε κάτι και απάντησα κάτι πολύ σχετικό και όχι εκτός θέματος.
Τρίτον,μάλλον δεν έχεις διαβάσει τους κανόνες του Φόρουμ.
Κάνεις λάθος.
Σε παρακαλώ πολύ να μην επαναληφθούν ύβρεις σε δημοσιεύσεις σου,να μην βγαίνεις
εκτός θέματος και να μην κάνεις πλάκες συνέχεια
Ύβρεις ??? :blue Αν εννοείς το μ...ες καλώς. Θα γράφω άλλες λέξεις στο μέλλον.
Εκτός θέματος ? Έχω και quote φίλε μου. Πως είμαι εκτός θέματος ? :blue
Να μην κάνω πλάκες... :hmmm Έγραψα για σοβαρά θέματα, και έγραψα αλήθειες, με το στυλ μου...Αν θεωρείς ότι απλά βρίζω και κάνω πλάκες...τι να σου πω ?
για να μην προχωρήσουμε σε διαγραφές δημοσιεύσεων.
Προκειμένου να γράφεις όλα αυτά τα παρεξηγημένα, καλύτερα να διαγράφεις ότι δε γουστάρεις. :cooll
Σε ευχαριστώ
Παρακαλώ ! :wave
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Να γιατί θέλουν λοιπόν τη Μακεδονία....οι Αμερικάνοι!

15
Απάντησα εντός θέματος, σε κάτι που ήταν εκτός θέματος ?
Kώστα λιγακι ήταν εκτος θέματος,αλλα δεν ειναι αυτο το προβλημα,θα σε παρακαλουσα και εγω να μην αναφερεις τετοια κοσμητικα επιθετα ή τουλαχιστον αν δεν μπορεις να κανεις αλλιως να μην γραφεις ολοκληρη την λέξη...καποιοι μπορει να μην τους αρεσουν τετοιες εκφρασεις..πρεπει να τους σεβομαστε ολους...
Προκειμένου να γράφεις όλα αυτά τα παρεξηγημένα, καλύτερα να διαγράφεις ότι δε γουστάρεις.
Δεν υπάρχει τετοιο θέμα σε αυτο το φορουμ,να διαγραφουμε οτι δεν γουσταρουμε,απλα σου λεμε αυτα για να υπάρχει σωστη ροη.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Να γιατί θέλουν λοιπόν τη Μακεδονία....οι Αμερικάνοι!

16
dominique έγραψε: Kώστα λιγακι ήταν εκτος θέματος,αλλα δεν ειναι αυτο το προβλημα,
Δεν είμουν καθόλου εκτός και εάν θέλετε να το αναλύσουμε...
θα σε παρακαλουσα και εγω να μην αναφερεις τετοια κοσμητικα επιθετα ή τουλαχιστον αν δεν μπορεις να κανεις αλλιως να μην γραφεις ολοκληρη την λέξη...καποιοι μπορει να μην τους αρεσουν τετοιες εκφρασεις..πρεπει να τους σεβομαστε ολους...
Στην πραγματικότητα το να πεις βούλγαρο έναν Έλληνα είναι χειρότερο από το να τον πεις μ.....α !

Βλέπεις τι εννοώ ?
Μπορώ να γράφω βούλγαρος αλλά όχι μ.....ς !!! Είναι παράλογο !!!
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Να γιατί θέλουν λοιπόν τη Μακεδονία....οι Αμερικάνοι!

17
Κωστα και εγω μαζι σου σε οσους λενε τους Βορειοελλαδιτες Βουλγαρους, και μενα με ενοχλει αν και δεν ειμαι απο Βορειο Ελλαδα(αν και δεν εχει σημασια αυτο)κανεις δεν διαφωνησε με αυτο και δεν λενε μονο τους Παοκτζηδες Τουρκους και τους Αεκτζηδες τους λενε.

Δεν εννοουσα αυτο,ελπιζω να καταλαβες τι εννοουσα με τα κοσμητικα επιθετα....
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Να γιατί θέλουν λοιπόν τη Μακεδονία....οι Αμερικάνοι!

18
dominique έγραψε:Κωστα και εγω μαζι σου σε οσους λενε τους Βορειοελλαδιτες Βουλγαρους, και μενα με ενοχλει αν και δεν ειμαι απο Βορειο Ελλαδα(αν και δεν εχει σημασια αυτο)κανεις δεν διαφωνησε με αυτο και δεν λενε μονο τους Παοκτζηδες Τουρκους και τους Αεκτζηδες τους λενε.

Δεν εννοουσα αυτο,ελπιζω να καταλαβες τι εννοουσα με τα κοσμητικα επιθετα....
Κι εσύ κατάλαβες ελπίζω.
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ελληνοσκοπιανά”

cron