Re: ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΜΟΥ

3
Γενικως απο οσο εχω ψαξει υπάρχουν παγκοσμιως βραχογραφιες που δειχνουν πλασματα που μοιαζουν με εξωγηινους

π.χ.
Τωρα τι πραγματικα ήθελαν να παρουσιασουν οι ζωγραφοι κανεις δεν ξερει.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΜΟΥ

4
Δυστηχώς η ευτηχώς υπάρχουν άπειρες θεωρίες το σίγουρο είναι ότι λίγες είναι αξιόλογες.Ωστόσο σε ένα άπειρο σύμπαν μπορεί να δέχτεις άπειρες θεωρείες.Πάντος ο πατέρας της θεωρίας αυτής νταινικεν έχει υποπέσει σε άπειρα λάθη στα βιβλία του.Και αυτό γιατί φόρεσε τα γυαλία ότι όλα είναι ΑΤΙΑ.
Δεν είμαστε όσα πιστεύουμε, αλλά όσα πράττουμε.

Re: ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΜΟΥ

5
Και οχι μονο αυτο,εδω βλεπουν δορυφορο να περναει και το ανεβαζουν στο youtube σαν ΟΥΦΟ,μας εχει πιασει μια ουφομανια τελευταια.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΜΟΥ

6
Κοίτα ένα μεγάλο μέρος των εμφανίσεων οφείλετε σε πειραματικά σκάφη,Κυρίος κατασκοπικά.Τώρα κάνε μία μικρή συσχέτιση στα παρακάτω κοινά στοιχεία που ίσως σε οδήγησουν στο συμπέρασμα ότι πειράματα ελένχου του νού

ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΑΤΙΑ

1 ΤΕΧΝΗΤΗ ΑΜΝΗΣΙΑ ΜΑΡΤΥΡΩΝ
2ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΣΚΕΨΗΣ
3ΕΛΕΝΧΟΣ ΜΥΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ
4 ΑΝΕΞΗΓΗΤΗ ΘΑΝΑΤΟΙ

ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΟΥΛΤΡΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΜΑΙ ΚΟΝΤΡΟΛ

1ΤΕΧΝΗΤΗ ΑΜΝΗΣΙΑ
2 ΑΝΑΛΥΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟΝ ΚΥΜΑΤΩΝ
3ΜΥΙΚΟΣ ΨΥΧΙΚΟΣ ΕΛΕΝΧΟΣ
4 ΤΕΧΝΗΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΘΑΝΑΤΟΙ

Απο τους παραπάνω συσχετισμους προκύπτει ότι ή ότι πίσω απο της εμφανίσης τελικά κρύβετε πρόγραμα
ή ότι δανειστίκαν τεχνολογία απο ατια διαλέχτε και πάρτε.
Δεν είμαστε όσα πιστεύουμε, αλλά όσα πράττουμε.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εξωγήινοι - ATIA - UFO”

cron