ATIA κατά την ορκωμοσία Ομπάμα

1
ΑΤΙΑ εμφανίστηκε λίγα λεπτά πριν την ορκωμοσία Ομπάμα κατά τη διάρκεια ζωντανής λήψης από το κανάλι CNN.

Mπορείτε να το δείτε παρακάτω στα πρώτα δευτερόλεπτα του βίντεο (μετά το 7ο δευτερόλεπτο - 11ο) , κινείται πολύ γρήγορα από δεξιά και χάνεται σταδιακά προς τα αριστερά σε καθαρά ευθεία πτήση.

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ:
h**p://edition.cnn.com/2009/POLITICS/01/20/obama.inauguration/index.html#cnnSTCVideo

Στατικό καρέ:


Υπόψιν.. είναι από το CNN οπότε το ενδεχόμενο να το έφτιαξε τεχνικά (με επεξεργασία βίντεο-φοτοσοπ) κάποιος φαρσερ αποκλείεται.

Πιθανόν να πρόκειται για κάποιο πτηνό που κινήθηκε γρήγορα κοντά & μπροστά από την κάμερα πιθανόν όμως να πρόκειται και για κάτι άλλο..που διάλεξε το κατάλληλο timing..

Re: ATIA κατά την ορκωμοσία Ομπάμα

2
ηθελαν να παραβρεθουν και αυτοι σε αυτο το σημαντικο γεγονος,ολοι εκει ηταν ,αυτοι θα ελειπαν???
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ATIA κατά την ορκωμοσία Ομπάμα

3
λες καλε Λεων?

αυτο ομως το για το καλο μας,εχει παραγινει πια...οπως λεει και το τραγουδι

Για το καλό μου για το καλό μου
ώσπου δεν άντεξε στο τέλος το μυαλό μου..
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ATIA κατά την ορκωμοσία Ομπάμα

5
Παράθεση:Μπορεί να ήταν και ο σούπερμαν!!
Ίσως...
Αρκετοί πάντως που τρώνε αμάσητο το νεοταξικό κουτόχορτο θεωρούν τον Ομπάμα σούπερμαν...



Λες να ήταν τελικά αυτός που ήθελε να κάνει μια εντυπωσιακή είσοδο στην ορκωμοσία;

Δεν ξέρω αν προσέξατε στην αρχή του βίτνεο του CNN τον Ντέιβιντ Γκέργκεν..

Είναι ο ίδιος που αιφινιδίασε πριν κάτι χρόνια ο Άλεξ Τζόουνς.

Σύμβουλος 4ων προέδρων.. φιλοδοξεί να συμβουλέψει και τον 5ο... ;; ...αρχιμασόνος μέλος σε όλα τα νεοταξικά κλαμπ και στο μποέμικο κλαμπ..

Για περισσότερα και την τραγική αντίδραση του στον αιφνιδιασμό του Άλεξ δείτε αυτό:


Απάντηση

Επιστροφή στο “Εξωγήινοι - ATIA - UFO”