Re: Εμφυτεύσιμα microtsip

19
Σου επιτρέπεται...

Εγω πιστευω υπαρχουν δυο είδη αρχηγων,αυτοι που μπαινουν μπροστα για να καθοδηγησουν τους αλλους σωστα ,και οι δηθεν αρχηγοι που παιρνουν τον ηγετικο ρόλο μόνο και μόνο για να κάνουν τους αλλους υποχείρια τους.

Τωρα πως ξεχωρίζεις τους μεν με τους δε...ειναι αλλο θέμα
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Εμφυτεύσιμα microtsip

20
GΙΑΤΙ αν κάποιος απλός άνθρωπος τα λέει το περνάν για τρελό και πάει λέγοντας.Είναι πολοί παπάδες που αποτειχίστηκαν και όλοι λένε είναι πλανεμένος ή τρελάθηκε..Γι αυτό κάποιοι με κύρος πρέπει να μιλήσουν επιτέλους να συσπειρωθεί ο κόσμος όχι για να αλάξει κάτι ,αλλά για να ενημερωθεί σωστά ο πιστός...

Re: Εμφυτεύσιμα microtsip

21
Γι αυτό κάποιοι με κύρος πρέπει να μιλήσουν επιτέλους να συσπειρωθεί ο κόσμος όχι για να αλάξει κάτι ,αλλά για να ενημερωθεί σωστά ο πιστός...
λιγο συντομα ομως να μιλησουν και οχι απλα για ενημερωση....πρεπει να αλλαξουν πολλα πραγματα
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Εμφυτεύσιμα microtsip

22
Ηθελα να 'ξερα ποιόν περιμένετε να..."μιλήσει".... ειδικά και με τη δημοσίευση των ενημερωτικών άρθρων
του "φιλουμενος" "Τάγμα και Λέσχες Μασωνία στην Ελλάδα και FACEBOOK και παρακολούθηση"
(Πολύ καλή επιλογή)

Και βέβαια έχει βουήξει ο τόπος -ιστότοπος τουλάχιστον- απο πληροφορίες έγκειρων προσωπικοτήτων,
σχετικά με τους ελέγχους/χειραγωγήσεις που ασκούνται παγκοσμίως

Re: Εμφυτεύσιμα microtsip

23
H ελπιδα Νέρα δεν πεθαίνει ποτέ,κάποιος θα υπάρχει δεν μπορεί που να έχει το θάρρος να μιλήσει.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Εμφυτεύσιμα microtsip

24
dominique έγραψε:H ελπιδα Νέρα δεν πεθαίνει ποτέ,κάποιος θα υπάρχει δεν μπορεί που να έχει το θάρρος να μιλήσει.

Με την ελπίδα βλέπω να μένουμε!!!!
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Εμφυτεύσιμα microtsip

25
Αγαπητοί μου, επειδή οι καταστάσεις με έμαθαν να μήν περιμένω ποτέ και
τίποτα απο τους άλλους, αν πρώτα δεν βρώ εγώ τον δικό μου δρόμο,
τόσο στον εαυτό μου όσο και στη θέση μου ανάμεσα σε εκείνα που με
περιβάλλουν, κατέληξα στο γεγονός οτι δεν υφίσταται το θέμα ελπίδα
έτσι αόριστα και αιθερικά. Ο ρεαλισμός είναι το Α και το Ω τουλάχιστον
σε οτι αφορά "σοβαρά" θέματα.
Ετσι θα....."μείνω".... χωρίς το βάρος ενός τσουβαλιού ελπίδας(!!!) να με βαραίνει,
αλλά θα εξακολουθώ τον ανάλαφρο βηματισμό μου

Re: Εμφυτεύσιμα microtsip

26
Δεν διαφωνω Νερα αλλα η ελπιδα ειναι απαραιτητη,πως θα προχωρησεις αν δεν εχεις εστω και την μικρη ελπιδα οχι για το μελλον απλα,αλλα για το οτι η αυριανη ημερα θα ειναι πολυ καλυτερη απο τη σημερινη....θα μας ειχε παρει απο κατω ολους...γιατι μερικα πραγματα δεν ειναι στα χερια μας...αλλωστε η ελπιδα δεν ειναι για να μας βαραινει ..ειναι αναλαφρη ....σαν το βηματισμο σου....
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Εμφυτεύσιμα microtsip

27
dominique έγραψε:Δεν διαφωνω Νερα αλλα η ελπιδα ειναι απαραιτητη,πως θα προχωρησεις αν δεν εχεις εστω και την μικρη ελπιδα οχι για το μελλον απλα,αλλα για το οτι η αυριανη ημερα θα ειναι πολυ καλυτερη απο τη σημερινη....θα μας ειχε παρει απο κατω ολους...γιατι μερικα πραγματα δεν ειναι στα χερια μας...αλλωστε η ελπιδα δεν ειναι για να μας βαραινει ..ειναι αναλαφρη ....σαν το βηματισμο σου....

Πιστεύεις οτι όταν κάτι πάει στραβά, θα φτιάξει απο μόνο του, απλά και μόνο
επειδή θα ξημερώσει μια καινούρια μέρα? Αν έτσι θεωρείς, σε παρακαλώ πέισε με
Απάντηση

Επιστροφή στο “MicroChip- rfid Το Χάραγμα της Νέας Εποχής?”