Re: Δεν καταστράφηκε η Αμερικη με Μαύρο Πρόεδρο

19
aetos64 έγραψε:
Γιώργος έγραψε:Δεν εχει σημασια ΠΟΤΕ ξεκινησαν,αλλα οτι ο πολεμος ΔΕΝ εγινε επι θητειας Ομπαμα (Μαυρου Προεδρου)!
Η προφητεια του Αγιου Πορφυριου ηταν αυτη.Με μαυρο προεδρο.Δεν εχουμε πλεον,διδυμο Πουτιν-Ομπαμα,αλλα διδυμο Πουτιν-Τραμπ.
Ρε φίλε, άν ο πόλεμος δεν είχε ξεκινήσει επί Ομπάμα δεν θα έβγαινε ο αντιστασιακός Τράμπ στην εξουσία! Η εκλογή Τράμπ είναι δηλαδή το αποτέλεσμα του πολέμου στο αρχικό σταδιό του!
αετε,εγω μιλαω για τον ορο ''καταστροφη''!Σαφως ο πολεμος της Συριας ειναι ο προπομπος του μεγαλου πολεμου που θα ακολουθησει,αλλα εγω μιλαω για ''καταστροφη ΗΠΑ!''Και κατι τετοιο δεν ειδαμε!Ασε τωρα τα ''μπαλωματα'',δικαιολογια δεν υπαρχει!

Re: Δεν καταστράφηκε η Αμερικη με Μαύρο Πρόεδρο

20
Γιώργος έγραψε:
aetos64 έγραψε:
Γιώργος έγραψε:Δεν εχει σημασια ΠΟΤΕ ξεκινησαν,αλλα οτι ο πολεμος ΔΕΝ εγινε επι θητειας Ομπαμα (Μαυρου Προεδρου)!
Η προφητεια του Αγιου Πορφυριου ηταν αυτη.Με μαυρο προεδρο.Δεν εχουμε πλεον,διδυμο Πουτιν-Ομπαμα,αλλα διδυμο Πουτιν-Τραμπ.
Ρε φίλε, άν ο πόλεμος δεν είχε ξεκινήσει επί Ομπάμα δεν θα έβγαινε ο αντιστασιακός Τράμπ στην εξουσία! Η εκλογή Τράμπ είναι δηλαδή το αποτέλεσμα του πολέμου στο αρχικό σταδιό του!
αετε,εγω μιλαω για τον ορο ''καταστροφη''!Σαφως ο πολεμος της Συριας ειναι ο προπομπος του μεγαλου πολεμου που θα ακολουθησει,αλλα εγω μιλαω για ''καταστροφη ΗΠΑ!''Και κατι τετοιο δεν ειδαμε!Ασε τωρα τα ''μπαλωματα'',δικαιολογια δεν υπαρχει!
Καί εγώ για τον όρο ''καταστροφή'' μιλάω, καί έχουμε ήδη την καταστροφή ενός μεγάλου μέρος του κατεστημένου παγκοσμίως! Καταστροφή του ΠΑΣΟΚ, της ΝΔ, του ''δημοκρατικού'' κόμματος των ΗΠΑ! Καί την καταστροφή της ΕΕ από το BREXIT!

Re: Δεν καταστράφηκε η Αμερικη με Μαύρο Πρόεδρο

22
ΝΤ. ΤΡΑΜΠ: ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΑΣ ΕΛΕΓΧΕΙ ΜΙΑ ΧΟΥΦΤΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΕΙΔΙΚΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ..."

''Αυτή εδώ δεν είναι απλά άλλη μία εκλογή τετραετίας, είναι το σταυροδρόμι στην ιστορία του πολιτισμού μας που θα αποφασίσει άν εμείς οι πολίτες ανακτήσουμε τον έλεγχο της κυβέρνησης.''


phpBB [video]

Re: Δεν καταστράφηκε η Αμερικη με Μαύρο Πρόεδρο

23
Ιωάννης Μάζης : Επιτέλους «Κόκκινες Γραμμές» για την Κύπρο

phpBB [video]
Απάντηση

Επιστροφή στο “Σημεία των Καιρών”

cron