Πούτιν:Οι μέρες του Αντίχριστου έχουν έρθει!

1
http://www.difernews.gr/articles/9/kosm ... un-erthei/

ο Πουτιν παρουσιασε εγγραφο του Πατριαρχη Ρωσιας,ο οποιος ''ανεγνωρισε'' στην εναρξη των βομβαρδισμων της Ρωσιας στην Συρια,τα γεγονοτα εκεινα που θα οδηγησουν πολυ συντομα στον Αντίχριστο....

Οποιος λοιπον ''αντιρρησιας'' επιμενει ακομα οτι εχουμε πολυ δρομο για τον Αντίχριστο,κοιμαται τον υπνο του δικαιου!

Re: Πούτιν:Οι μέρες του Αντίχριστου έχουν έρθει!

2
Λοιπον,ειναι πιστευω απο αυτα που περιμενα.....Δηλαδη,ενω ολοι εχουν ''λυσσαξει'' τον τελευταιο χρονο για πολεμο,ΚΑΝΕΝΑΣ δεν ειχε αναφερθει στον μετα τον πολεμο εμφανιζομενο Αντιχριστο!Κανενας;;;;;Οχι πλεον!!!

Βλαδιμηρος Πουτιν,κυριοι και κυριες!!!!

Re: Πούτιν:Οι μέρες του Αντίχριστου έχουν έρθει!

3
Γιώργος έγραψε:Λοιπον,ειναι πιστευω απο αυτα που περιμενα.....Δηλαδη,ενω ολοι εχουν ''λυσσαξει'' τον τελευταιο χρονο για πολεμο,ΚΑΝΕΝΑΣ δεν ειχε αναφερθει στον μετα τον πολεμο εμφανιζομενο Αντιχριστο!Κανενας;;;;;Οχι πλεον!!!

Βλαδιμηρος Πουτιν,κυριοι και κυριες!!!!
Δηλαδή; Θα έχουμε και παράταση;

Re: Πούτιν:Οι μέρες του Αντίχριστου έχουν έρθει!

5
Γιώργος έγραψε:http://www.difernews.gr/articles/9/kosm ... un-erthei/

ο Πουτιν παρουσιασε εγγραφο του Πατριαρχη Ρωσιας,ο οποιος ''ανεγνωρισε'' στην εναρξη των βομβαρδισμων της Ρωσιας στην Συρια,τα γεγονοτα εκεινα που θα οδηγησουν πολυ συντομα στον Αντίχριστο....

Οποιος λοιπον ''αντιρρησιας'' επιμενει ακομα οτι εχουμε πολυ δρομο για τον Αντίχριστο,κοιμαται τον υπνο του δικαιου!
Προανακοινωθέντας αντί δεν μπορεί να είναι ο πραγματικός αλλά ο θετός για να καμουφλάρει τον πραγματικό!

Re: Πούτιν:Οι μέρες του Αντίχριστου έχουν έρθει!

6
Υπαρχει λογος που δεν υπαρχει παραταση,και αυτος ειναι γιατι δεν εχω βρει ικανοποιητικη θεωρεια,καινουργια,για μετα την 6η Δεκεμβρη του 2015.....Ο πειρασμος να βρω,ΜΕΓΑΛΟΣ,αλλα δεν θα υποκειψω......Το εχω υποσχεθει σε ολους,σε σας,στους γνωστους μου,στους φιλους μου και στην οικογενεια μου...Σε 2 μερες,ΤΕΛΟΣ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!

Re: Πούτιν:Οι μέρες του Αντίχριστου έχουν έρθει!

7
Γιώργος έγραψε:Υπαρχει λογος που δεν υπαρχει παραταση,και αυτος ειναι γιατι δεν εχω βρει ικανοποιητικη θεωρεια,καινουργια,για μετα την 6η Δεκεμβρη του 2015.....Ο πειρασμος να βρω,ΜΕΓΑΛΟΣ,αλλα δεν θα υποκειψω......Το εχω υποσχεθει σε ολους,σε σας,στους γνωστους μου,στους φιλους μου και στην οικογενεια μου...Σε 2 μερες,ΤΕΛΟΣ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!
Το θέμα με τον Πούτιν μάλλον θα σου δώσει την αφορμή για παράταση....

Re: Πούτιν:Οι μέρες του Αντίχριστου έχουν έρθει!

8
Το θέμα με τον Πούτιν μάλλον θα σου δώσει την αφορμή για παράταση....
To θεμα δεν ειναι ο Πουτιν,αλλα αν βγαινουν τα νουμερα....Και μετα την Κυριακη,ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ!Συνεπως,τελειωσαμε σε 48 ωρες.....

Re: Πούτιν:Οι μέρες του Αντίχριστου έχουν έρθει!

9
Γιώργος έγραψε:
Το θέμα με τον Πούτιν μάλλον θα σου δώσει την αφορμή για παράταση....
To θεμα δεν ειναι ο Πουτιν,αλλα αν βγαινουν τα νουμερα....Και μετα την Κυριακη,ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ!Συνεπως,τελειωσαμε σε 48 ωρες.....
Πρέπει να μηδενίσεις αυτά τα νούμερα του ψευδομοναχού καί αντίχριστου!!!
Αυτό χρωστάς στον εαυτό σου....
Απάντηση

Επιστροφή στο “Σημεία των Καιρών”