Γειά χαρά Έλληνες και Ελληνίδες!

1
Είμαι απογόνος του Νικητάρα Σταματελόπουλου, είμαι Ανέργος 7χρόνια και ΑΜΕΑ.

Και μοιράζω φυλλάδια εδώ και 2,5 χρόνια πριν μπούμε το Μνημόνιο κατά της Νέας Τάξης, Ηλεκτρονικής Κάρτας του Πολίτη και Μνημόνια και δεν έχω σταματήσει για Υπέρ της Πίστεως μου και της Πατρίδας μου κι έχω ορκιστεί με το δικό μου όρκο:|

"Ορκίζομαι υπέρ της Πίστεως μου και της Πατρίδος μου μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια του όρκου της Φιλικής Εταιρείας του 1821.

Ορκίζομαι επίσης να πολεμήσω μόνον για την Ελευθερία, για να χαρίσω τις επόμενες μας γενιές έναν καλύτερο μέλλον.

Ορκίζομαι να διώξω το Διενθές Νομισματικό Ταμείο και να τους τιμωρίσω τον Προέδρο της Δημοκρατίας και τους Βουλευτές της Βουλής, όσοι ψήφισαν “Ναι σε όλα” τα μέτρα του Δ.Ν.Τ., και όσοι ψήφισαν τα "Όχι σε όλα", που δεν σεβάστηκαν το Ελληνικόν Σύνταγμα και την Ελευθερία κοντά προς τον Ελληνικό Λαό.

Ορκίζομαι να μην δεχτώ την Ηλεκτρονική Κάρτα του Πολίτη, που εκπροσωπεί την κατάργηση της Ελευθερίας και της Δημοκρατίας του Έθνους και δεν θα αφήσω την Πατρίδα μου να μπει η Παγκόσμια Διακυβέρνηση – Νέα Τάξη Πραγμάτων, κρατάω την Πίστη μου του Αληθινού Θεού!"


Επίσης συμμετέχω απ' τους Έλληνες Youtubes εδώ και 1,5 χρόνο στους δρόμους και συνεχίζω...

Και αρνήθηκα 3 φόρες τις διάφορες ηλεκτρονικές κάρτες:
1. Ηλεκτρονική Κάρτα ΑΜΕΑ Ανεργίας
2. Ηλεκτρονική Κάρτα Τραπέζης με τσιπάκι R.F.ID.
3. Ηλεκτρονικό Δίπλωμα Όδηγήσης.


Διότι με καλύπτει το Ελληνικό Σύνταγμα των έξης άρθρα:
Άρθρο 5, παρ.3, Άρθρο 9, παρ.1, Άρθρο 13, παρ.1 και το σημαντικότερο Άρθρο 9Α που είναι ΕΝΑΝΤΙΑ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΤΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΜΑΣ!


Για να αγωνίστουμε θα πρέπει να έχουμε πίστη για την Πατρίδα μας κι όλα θα έρθουν θετικά κι εγώ πάντα σέβομαι την θρησκεία του άλλου και του άλλου εθνού, αρκεί να σέβεται εμάς το ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ της ΕΛΛΑΔΑΣ, όπως σεβόμαστε εμείς σ' αυτούς.

ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!
ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΝΕΑ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ!


Καλήν Λευτεριάν!
"Όταν κοιτάς την Ελληνική Σημαία και ακούς το Εθνικό Ύμνο, χωρίς να το ελέγχεις από μέσα σου και να ανατριχιάζεις όλοκληρος είσαι ΓΝΗΣΙΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ!\nΑν δεν ανατριχιάζεις, όχι επειδή δεν είσαι ΕΛΛΗΝΑΣ, απλά δεν έχεις ακόμα ΞΥΠΝΗΣΕΙ!"\nΝικηταράς

Re: Γειά χαρά Έλληνες και Ελληνίδες!

2
Βαρύ το όνομα και μεγάλη μας τιμή!
Αν δεν ανατριχιάζεις, όχι επειδή δεν είσαι ΕΛΛΗΝΑΣ, απλά δεν έχεις ακόμα ΞΥΠΝΗΣΕΙ!"
Κορυφαίο!

:flag :flag :flag :flag
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Γειά χαρά Έλληνες και Ελληνίδες!

3
Δείχνεις να'χεις και τ'όνομα και τη χάρη....Καλή διαμονή.
Αν δεν ανατριχιάζεις, όχι επειδή δεν είσαι ΕΛΛΗΝΑΣ, απλά δεν έχεις ακόμα ΞΥΠΝΗΣΕΙ!".......Όντως κορυφαίο !!!!!
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ας γνωριστούμε!!!”