Εκτός νόμου την Χρυσή Αυγή θέλει ο Χρυσοχοΐδης!

1
ΟΙ ΔΙΩΞΕΙΣ ΔΕΝ ΛΥΓΙΖΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΘΝΙΚΙΣΤΕΣ! ΨΗΛΑ ΤΙΣ ΣΗΜΑΙΕΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΡΙΕΣ
«Κυνήγι μαγισσών» κατά των εθνικιστών - Ο Άρειος Πάγος έπρεπε να έχει θέσει τη Χρυσή Αυγή εκτός… νομικού πλαισίου(!) δήλωσε ο υπουργός προστασίας του πολίτη (τέως εσωτερικών-δημοσίας τάξεως) Μιχάλης Χρυσοχοΐδης! Μετά την με δικτατορικό τρόπο και μη προεκλογικά αναγγελθείσα κατάργηση του υπουργείου Μακεδονίας-Θράκης, του υπουργείου Αιγαίου και του χαρακτηρισμού ως «Εθνικής» της Παιδείας μας, το νέο «επαναστατικό» μέτρο της κυβερνήσεως που ο πρώτος που την συνεχάρη ήταν ο Ομπάμα, ήταν η δήλωση του καθ’ ύλη αρμοδίου υπουργού ότι η Χρυσή Αυγή έπρεπε να είναι… εκτός νόμου! Όλα αυτά σε μία συνέντευξη τύπου μία ημέρα μετά την καταστροφή των Αθηνών από τους λεγόμενους «αντιεξουσιαστές» και χωρίς να έχει συλληφθεί κανένας! Οι οποίοι μάλιστα «αντιεξουσιαστές»(!) επιτέθηκαν για μια ακόμη φορά στο βιβλιοπωλείο Εκδόσεις Γεωργιάδη που ήταν γνωστός στόχος τους.

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ:

Δεν μας τρομάζουν τα λόγια και οι δηλώσεις του υπουργού, τα οποία έχουν σκοπό την εσωτερική πολιτική κατανάλωση και στερούνται του οποιουδήποτε νομικού ερείσματος. Είναι δε εξοργιστικό να γίνονται οι δηλώσεις αυτές μόλις πέντε ημέρες μετά τις εκλογές, στις οποίες η Χρυσή Αυγή έλαβε μέρος και στο πλευρό της βρέθηκαν είκοσι χιλιάδες Ελλήνων! Ας πούνε τα πράγματα με το όνομά τους: Ότι τους ενοχλεί το γεγονός ότι η Χρυσή Αυγή κάνει έναν ξεκάθαρα εθνικιστικό αγώνα, χωρίς βρώμικα εκλογικά μαγειρέματα κάτω από το τραπέζι όπως κάποιοι άλλοι… Στην περίπτωση αυτή δεν θα είχαν πρόβλημα! Όσο για τον Άρειο Πάγο γιατί να μας θέσει εκτός νόμου κ. Χρυσοχοΐδη; Και μη πείτε ότι είναι θέμα της Ν.Δ. γιατί η Χρυσή Αυγή έλαβε μέρος αυτόνομα δύο φορές(1994, 1996) στις εκλογές και επί ΠΑΣΟΚ, πάλι με την έγκριση του Αρείου Πάγου.

Αξίζει να σημειωθεί ότι σε ερώτηση δημοσιογράφου κατά την συνέντευξη τύπου, ο οποίος του τόνισε ότι η Χρυσή Αυγή είναι ένα νόμιμο πολιτικό κόμμα και έλαβε μέρος στις εκλογές, αυτός απάντησε ότι επιμένει σε παλαιότερη δήλωσή του ότι η Χρυσή Αυγή έπρεπε να είναι παράνομη. Σας παραθέτουμε στην συνέχεια σχετικά δημοσιεύματα δηλώνοντας κατηγορηματικά ότι:

Ο ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΩΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΛΥΓΙΣΕΙ ΤΟΥΣ ΕΘΝΙΚΙΣΤΕΣ!
ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑΤΑ
‘ΕΘΝΟΣ – «Το στίγμα της νέας πολιτικής που θα ακολουθήσει στο Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη έδωσε ο κ. Μ Χρυσοχοϊδης στην πρώτη ενημέρωση των δημοσιογράφων. Εμφανίστηκε αποφασισμένος να παταχθεί η ανομία που επικρατεί σε πολλές γειτονιές της Αθήνας. “Ανομία τέλος με σεβασμό όμως και προσήλωση στα ανθρώπινα δικαιώματα και το Σύνταγμα”, είπε χαρακτηριστικά και πρόσθεσε: “Έχω και εγώ φίλους αντεξουσιαστές, είμαστε υπέρ της διακίνησης ιδεών και συζητάω μαζί τους. Αλλά οι χούλιγκανς και οι βάνδαλοι δεν είναι φίλοι μας”.

“Αστυνομικός, που ακουμπά παράνομα πολίτη, δεν έχει θέση στην αστυνομία και θα φεύγει με συνοπτικές διαδικασίες, με πρωτοβουλία δική μου”, τόνισε και έκανε λόγο για “δημοκρατική και φιλική αστυνομία προς τον πολίτη”.

Σημείωσε δε ότι “περιοχές ορμητήρια εγκληματικότητας δεν θα υπάρχουν πλέον. “Η Αθήνα θα γίνει πόλη ειρηνική όπου οι μητέρες θα μπορούν να περπατούν ήσυχες με τα παιδιά τους στο δρόμο”.

Απόταξη αστυνομικών που θα αποδειχθεί ότι έχουν σχέσεις με μέλη ακροδεξιών οργανώσεων όπως η Χρυσή Αυγή. Επανέλαβε μάλιστα ότι στο παρελθόν είχε ζητήσει να κηρυχθεί παράνομη από τον Άρειο Πάγο η εν λόγω οργάνωση. Συνεννόηση και διάλογο με τα κόμματα για τις διαδηλώσεις στο κέντρο της Αθήνας.» Σπ.Κουντούρης»

«Όποιος αστυνομικός τολμήσει και ακουμπήσει παράνομα πολίτη και λαθρομετανάστη θα αποβληθεί από το Αστυνομικό Σώμα με συνοπτικές διαδικασίες και με δική μου πρωτοβουλία»,

«Έχω φίλους αντιεξουσιαστές και αναρχικούς. Δεν ενοχοποιούμε ούτε χώρους, ούτε ιδέες. Είμαστε απέναντι σε φαινόμενα βανδαλισμών και χουλιγκανισμού. Σας λέω, λοιπόν, ότι θα παταχθεί άμεσα και η αστυνομική βία και ο χουλιγκανισμός. Είναι αδιανόητο αστυνομικός να συνεργάζεται με χρυσαυγίτες τους οποίους ο Αρειος Πάγος θα έπρεπε να είχε θέσει εκτός νομικού πλαισίου».

http://xryshaygh.wordpress.com/
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Εκτός νόμου την Χρυσή Αυγή θέλει ο Χρυσοχοΐδης!

2
Άρχισαν τα όργανα νωρίς νωρίς !

Μετά την "εθνοκάθαρση" στα υπουργεία, σειρά έχουν οι "ενοχλητικοί" της Χρυσής Αυγής ! :cooll


Βέβαια για να μπορέσει να γίνει δουλειά θα πρέπει να υπάρξουν οι γνωστές προβοκάτσιες τύπου "χρυσαυγίτες χτύπησαν κοπέλα γιατί δε διάβαζε την εφημερίδα τους !!!" ή "χρυσαυγίτες χτυπούν, απειλούν, σκοτώνουν, βιάζουν φουκαράδες λαθρομετανάστες !!!".
Θα τους προκαλούν διαρκώς με κάθε τρόπο, με απειλές, ύβρεις ακόμα και με δολοφονικές επιθέσεις ! Μέχρι να βρουν το πάτημα !

Τα ΜΜΕ είναι ταγμένα στην ανθελληνική αυτή εκστρατεία, το ίδιο και οι γνωστές ΜΚΟ, οι χρήσιμοι ηλίθιοι, το κράτος και το παρακράτος, όλος ο συρφετός της Νέας Τάξης !

Μαύρες μέρες περιμένουν τα παιδιά που κρατούν τη σημαία της πατρίδος ! :flag


Και χαράς ευαγγέλια για τους εφιάλτες !!! :cooll
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Εκτός νόμου την Χρυσή Αυγή θέλει ο Χρυσοχοΐδης!

3
κακώς τη θέλουν μερικοί εκτός νόμου... Τη δίνουν μεγάλη αξία αυτή την οργάνωση τη στιγμή που δεν έχει ούτε αποτελεί καμία ουσιαστική απειλή.
Από εκεί και πέρα τα τσογλάνια και οι ανεγκέφαλοι χουλιγκάνοι που ανήκουν σε αυτές τις ομάδες και κάνουν επισόδεια και χρησιμοποιούν τις σημαίες ως όπλα και σπάζουν και δέρνουν θα πρέπει να κλείνονται φυλακή πάραυτα με συνοπτικές διαδικασίες... Αλλά σε ένα κράτος αναρχίας και ασυδοσίας που ζούμε δεν πρόκειται να συμβεί ποτέ αυτό.. Μάλιστα αυτές οι ομάδες και τα βίαια επισόδεια που προκαλούν υποστηρίζονται πολλές φορές από το παρακράτος.

Re: Εκτός νόμου την Χρυσή Αυγή θέλει ο Χρυσοχοΐδης!

4
Yermak έγραψε:κακώς τη θέλουν μερικοί εκτός νόμου... Τη δίνουν μεγάλη αξία αυτή την οργάνωση τη στιγμή που δεν έχει ούτε αποτελεί καμία ουσιαστική απειλή.
Από εκεί και πέρα τα τσογλάνια και οι ανεγκέφαλοι χουλιγκάνοι που ανήκουν σε αυτές τις ομάδες και κάνουν επισόδεια και χρησιμοποιούν τις σημαίες ως όπλα και σπάζουν και δέρνουν θα πρέπει να κλείνονται φυλακή πάραυτα με συνοπτικές διαδικασίες... Αλλά σε ένα κράτος αναρχίας και ασυδοσίας που ζούμε δεν πρόκειται να συμβεί ποτέ αυτό.. Μάλιστα αυτές οι ομάδες και τα βίαια επισόδεια που προκαλούν υποστηρίζονται πολλές φορές από το παρακράτος.
Να τους βγάλουν εκτός νόμου και να πάει στην επόμενη "μακεδονική" εκδήλωση στην Αθήνα, ο Γκάντι ! :cooll

Μη στεναχωριέσαι, έρχονται δύσκολες μέρες για τη Χρυσή Αυγή ! :541
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Εκτός νόμου την Χρυσή Αυγή θέλει ο Χρυσοχοΐδης!

5
Και θαρείς ότι περιμένει ο κόσμος εσάς για να αντιδράσει σε οποιαδήποτε ανθελλήνικη πρόκληση..; Είστε βαθειά νυχτωμένη ναζιστική ομαδούλα.
Από εκεί και πέρα ορισμένοι αντιναζιστές πάνω στο ζήλο τους γίνονται πολλές φορές αυτό που πολεμούν! Κακώς! κάκιστα! Μεγάλη αξία σας δίνουν... και χάνει και αξία ο όποιος αγώνας τους.

Όσον αφορά τον Γκάντι, η μέθοδος παθητικής αντίστασης του Ανθρωπιστή Δραβίδα Γκάντι απελευθέρωσε την Δραβιδική Ινδία από της Αγγλοσαξονική τυρρανική αυτοκρατορία(*) με τις λιγότερες απώλειες ενώ προκάλεσε μεγάλο παγκόσμιο θαυμασμό και συγκίνηση, η αυταρχική μέθοδος του μισάνθρωπου εγκληματία Χίτλερ κατέστρεψε την Πελασγική Πρωσική Γερμανία και προκάλεσε τρομερές καταστροφές και πάνω από 80 εκατομμύρια νεκρούς παγκοσμίως με ένα εκατομμύριο νεκρούς έλληνες από γενοκτονική πείνα κακουχίες εκτελέσεις (καλάβρυτα κλπ) και διώξεις, ενώ προκάλεσε τη διεθνή αποδοκιμασία και κατακραυγή. Η ναζιστική μέθοδος είναι εμποτισμένη με τη γενοκτονία και δεν διαφέρει στην ουσία σε τίποτα από τις σημερινές γενοκτονικές εκκαθαρίσεις που κάνουν οι ακραιφνείς σιωνιστές στην Παλαιστίνη και στο λίβανο. Οι ..."υπάνθρωποι" σλάβοι(Σκύθες) Ρώσοι έδωσαν όμως ένα καλό μάθημα στον "αρειο" Χισλερ-Χίτλερ (ΓΕΛΩΣ!)

Η ιστορία διδάσκει για όσους έχουν νόηση να καταλάβουν.

(*): Και αν δεν χρησιμοποιούσαν οι δαιμόνιοι σάξονες την θρησκεία για να διχάσουν για μια ακόμα φορά τηρώντας πάγιο δόγμα "διαρρει και βασιλευε".. η επανάσταση τους θα ήταν ακόμα πιο πετυχημένη.

ΤΣΩΡΤΣΙΛ (ΤΣΕΡΤΣΛ) ΠΡΟΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟ ΣΚΟΜΠΙ: "Ηλίθιε!! σε έστειλα κάτω για να χωρίσεις τους έλληνες (σε αριστερούς και δεξιούς) και εσύ τους ένωσες!"

Re: Εκτός νόμου την Χρυσή Αυγή θέλει ο Χρυσοχοΐδης!

6
Yermak έγραψε:Και θαρείς ότι περιμένει ο κόσμος εσάς για να αντιδράσει σε οποιαδήποτε ανθελλήνικη πρόκληση..; Είστε βαθειά νυχτωμένη ναζιστική ομαδούλα.
Από εκεί και πέρα ορισμένοι αντιναζιστές πάνω στο ζήλο τους γίνονται πολλές φορές αυτό που πολεμούν! Κακώς! κάκιστα! Μεγάλη αξία σας δίνουν... και χάνει και αξία ο όποιος αγώνας τους.
Πρώτα από όλα δεν είμαι βαθειά νυχτωμένη ναζιστική ομαδούλα ! :cooll

Είμαι κάποιος που παρακολουθεί τη ΧΑ εδώ και ενάμιση χρόνο και απορεί με τις επιθέσεις που δέχεται αυτή από "έλληνες" !
Οι επιθέσεις που δέχεται από τη Νέα Τάξη δε με παραξενεύουν καθόλου !

Βλέπω ότι επιμένεις στις επιθέσεις σου εναντίον της ΧΑ. :hmmm

Παράλληλα βλέπω ότι αρχίζεις να υμνείς και τους ΑΝΤΙ-ΦΑ και Σία ! Έχει αξία ο αγώνας τους, σε αντίθεση με τον αγώνα της ΧΑ ! :hmmm

Εύγε ! :541

Δε χρειάζεται να πω τίποτα. Τα λες όλα εσύ.
Όσον αφορά τον Γκάντι, η μέθοδος παθητικής αντίστασης του Ανθρωπιστή Δραβίδα Γκάντι απελευθέρωσε την Δραβιδική Ινδία από της Αγγλοσαξονική τυρρανική αυτοκρατορία(*) με τις λιγότερες απώλειες ενώ προκάλεσε μεγάλο παγκόσμιο θαυμασμό και συγκίνηση,
Η Αγγλία ήταν αποκαμωμένη πλέον, Σιωνιστική όπως ήταν, τα έδωσε όλα εναντίον του Χίτλερ και έχασε την αυτοκρατορία της ! Αυτό ήταν αποφασισμένο από τα σιωνιστικά κέντρα και διάδοχος ήταν οι ΗΠΑ. Οι Σιωνιστικές ΗΠΑ που μοιάζουν και αυτές αποκαμωμένες σήμερα, υπηρετώντας τα Σιωνιστικά σχέδια !

Όταν τα νεο-ταξικά ΜΜΕ υμνούν την παθητικότητα του Γκάντι, εγώ προβληματίζομαι !
Εσύ είσαι μες την καλή χαρά όταν το google τον προβάλει ! Εγώ, όχι !
η αυταρχική μέθοδος του μισάνθρωπου εγκληματία Χίτλερ κατέστρεψε την Πελασγική Πρωσική Γερμανία και προκάλεσε τρομερές καταστροφές και πάνω από 80 εκατομμύρια νεκρούς παγκοσμίως με ένα εκατομμύριο νεκρούς έλληνες από γενοκτονική πείνα κακουχίες εκτελέσεις (καλάβρυτα κλπ) και διώξεις, ενώ προκάλεσε τη διεθνή αποδοκιμασία και κατακραυγή. Η ναζιστική μέθοδος είναι εμποτισμένη με τη γενοκτονία και δεν διαφέρει στην ουσία σε τίποτα από τις σημερινές γενοκτονικές εκκαθαρίσεις που κάνουν οι ακραιφνείς σιωνιστές στην Παλαιστίνη και στο λίβανο. Οι ..."υπάνθρωποι" σλάβοι(Σκύθες) Ρώσοι έδωσαν όμως ένα καλό μάθημα στον "αρειο" Χισλερ-Χίτλερ (ΓΕΛΩΣ!)
Δες τι γράφεις παρακάτω ! :cooll
Η ιστορία διδάσκει για όσους έχουν νόηση να καταλάβουν.
Η ιστορία πρέπει να είναι σε συμφωνία με τα γεγονότα και την Αλήθεια αλλιώς δεν έχει νόημα !
:down1
Η δική σου εκδοχή της "ιστορίας", είναι προπαγάνδα που δε διδάσκει αλλά παραπλανεί και χειραγωγεί τις μάζες, παγκοσμίως ! Δεν το παρατήρησες, έ ? :hmmm

Και στο ξαναλέω, το "σύστημα" σήμερα προωθεί ακριβώς αυτή τη "δική σου" εκδοχή της ιστορίας μείον ολίγες άνευ σημασίας σαλτσούλες, η ουσία είναι ακριβώς η ίδια ! Δε σε προβληματίζει αυτό ? :hmmm

Εμένα αυτό θα με προβλημάτιζε !
Όταν μάλιστα γνωρίζω με βεβαιότητα ότι είναι ψεύδη αυτά, τότε πρέπει όχι μόνον να προβληματισθώ αλλά να αντιδράσω και να δράσω !

Μία σημαντική ερώτηση προς εσένα : Πιστεύεις ότι οι Γερμανοί εξόντωσαν 6 εκατομμύρια Εβραίους σε θαλάμους αερίων ? Πιστεύεις στο μύθο του "ολοκαυτώματος" όπως αυτός προβάλεται και προωθείται από το "σύστημα" ? :blue
ΤΣΩΡΤΣΙΛ (ΤΣΕΡΤΣΛ) ΠΡΟΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟ ΣΚΟΜΠΙ: "Ηλίθιε!! σε έστειλα κάτω για να χωρίσεις τους έλληνες (σε αριστερούς και δεξιούς) και εσύ τους ένωσες!"
Εγώ είμαι σίγουρος ότι ο Τσώρτσιλ είπε προς το στρατηγό Σκόμπι :
"Ηλίθιε !!! όταν η Νέα Τάξη απειλεί όλους μας, εσύ επιμένεις να επιτίθεσαι σε Έλληνες αγωνιστές που φέρουν την Ελληνική σημαία και μιλούν για Ελλάδα και Έθνος και αναπαράγεις Νεο-ταξική προπαγάνδα που στρέφεται εναντίον αυτών των Ελλήνων !!!"
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Εκτός νόμου την Χρυσή Αυγή θέλει ο Χρυσοχοΐδης!

7
Δεν είναι δυνατόν πλέον να γίνει καμία σοβαρή συζήτηση μεταξύ μας, διότι ενώ εγώ δέχομαι ότι διδάσκει η γνωστή παγκόσμια και ελληνική ιστορία εσύ προτιμάς να αποδέχεσαι τα αισχρά ψέμματα που διδάσκει μια ομαδούλα με ναζιστικές φασιστικές και μασονικές ύποπτες διασυνδέσεις και καταβολές με ροδόσταυρους μαύρους μασόνους και ΚουΚλουξΚλαν ήτοι με εγκληματικές ομάδες μίσους της αριστεράς ατραπούς.

Όσον αφορά το ολοκαύτωμα έχω πει την θέση μου. Ο παγκόσμιος εβραισμός τα παραφουσκώνει και το εκμεταλεύεται μέχρι αηδίας, για να κερδίσει πολιτικούς πόντους και συμπάθεια στο διεθνές προσκήνιο. Είναι γνωστό όμως πλέον ότι αλληλοκαρφώνονται μεταξύ τους... Ραββίνοι είχαν προδώσει τα ονόματα αρκετών εβραίων στα ΕΣ/ΕΣ του Χιμλερ προς αποστολή στα στραπόπεδα συγκέντρωσης. Έχω κουραστεί να ασχολούμαι όμως με τους εβραίους. Ας ασχοληθούμε κάποτε με το τι συμφέρει στην Ελλάδα και στους έλληνες. Δεν φταίνε για όλα τα άσχημα του κόσμου οι εβραίοι όπως διδάσκουν οι πανηλίθιοι της Χ.Α. Φταίει και η δική μας ηλιθιότητα, λαμογιά και εθελοτυφλία και κυρίως το ότι χάσαμε αυτό που κάποτε είχαμε ως προτέρημα, το φιλότιμο..

υγ. μη μου ξανα-αναφέρετε αυτή την αποφράδα οργάνωση των χιτλερικών Χ.Α.-ς μου προκαλούν αηδία οι τραμπούκοι της και οι χουλιγκάνοι της... και μη ξαναασχολήσε μαζί μου.

Re: Εκτός νόμου την Χρυσή Αυγή θέλει ο Χρυσοχοΐδης!

8
Yermak έγραψε:Δεν είναι δυνατόν πλέον να γίνει καμία σοβαρή συζήτηση μεταξύ μας, διότι ενώ εγώ δέχομαι ότι διδάσκει η γνωστή παγκόσμια και ελληνική ιστορία
Σωστά, όταν δέχεσαι όλα όσα σου έχουν πει, την κατεστημένη ιστορία δηλαδή δε γίνεται να γίνει κουβέντα.
Η ιστορία αυτή έχει βγει και είναι ποτισμένη από τα πάθη και την προπαγάνδα του ΒΠΠ.
Δεν έχεις ακούσει τίποτα για το ρεβισιονισμό ως υγιές κομμάτι της ιστορικής επιστήμης που διορθώνει τα "λάθη", τα ψέμματα, τις υπερβολές και τις παραλείψεις ?
Όσον αφορά το ολοκαύτωμα έχω πει την θέση μου.
Ο παγκόσμιος εβραισμός τα παραφουσκώνει και το εκμεταλεύεται μέχρι αηδίας, για να κερδίσει πολιτικούς πόντους και συμπάθεια στο διεθνές προσκήνιο.
Σίγουρα είναι έτσι. Δε θέλει και μυαλό για να το δεις αυτό.

Αλλά θα σου έκανε εντύπωση το γεγονός ότι στο Άουσβιτς δείχνουν για δεκαετίες στους τουρίστες μια μεταπολεμική κατασκευή των Σοβιετικών σαν το "θάλαμο αερίων" όπου οι Ναζί "εξόντωσαν" εκατομμύρια κόσμου ?
Έχω κουραστεί να ασχολούμαι όμως με τους εβραίους.
Εγώ μόλις άρχισα όμως.
Ας ασχοληθούμε κάποτε με το τι συμφέρει στην Ελλάδα και στους έλληνες.
Ποιός θα πει όχι σε αυτό ?
Δεν φταίνε για όλα τα άσχημα του κόσμου οι εβραίοι όπως διδάσκουν οι πανηλίθιοι της Χ.Α.
Δεν είδα να λένε αυτό οι "πανηλίθιοι" της ΧΑ. Μην απλουστεύεις και γενικεύεις.
Όποιος θέλει μπορεί να δει τι λέει η ΧΑ όπως είδα και βλέπω κι εγώ.
Φταίει και η δική μας ηλιθιότητα, λαμογιά και εθελοτυφλία και κυρίως το ότι χάσαμε αυτό που κάποτε είχαμε ως προτέρημα, το φιλότιμο..
Φταίμε αυτό είναι σίγουρο !
υγ. μη μου ξανα-αναφέρετε αυτή την αποφράδα οργάνωση των χιτλερικών Χ.Α.-ς μου προκαλούν αηδία οι τραμπούκοι της και οι χουλιγκάνοι της...
Δε στην ανέφερα. Εκτός κι αν εννοείς να μη δημοσιεύσω κάτι που έχει σχέση άμεση ή έμμεση με τη ΧΑ. Αυτό εννοείς ?
Επίσης, όλοι έχουμε κάτι ή κάποιους που μας προκαλούν αηδία !
και μη ξαναασχολήσε μαζί μου.
Θα προσπαθήσω. :541
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ο εντός των πυλών ανθελληνισμός”