Re: Κάτι ψήνεται!

100
Δεν πρόκειται να γίνει πυρηνικός πόλεμος Ηρακλή. Δεν συμφέρει κανέναν. Πόλεμο όμως θα έχουμε. Δεν το βλέπεις να έρχεται; Όταν ακούς τα βιολιά στη γειτονιά σου ετοιμάσου έρχονται και σε σένα. Ή νομίζεις ότι η τουρκία δεν θα μας επιτεθεί τώρα που ετοιμαζόμαστε να καθορίσουμε την Ελληνική ΑΟΖ; Αυτό είναι που θέλει να αποφύγει προκειμένου να καταπατήσει το πλούτο της Ελλάδος. Γι αυτό και με τίποτα δεν πρόκειται να αφήσει να καθορίσουμε την ΑΟΖ μας. Η μήπως η Ρωσία κατέβηκε εδώ για πλάκα. Δεν πρόκειται να αφήσει την Αμερική να απλώσει παραπάνω τα πλοκάμια της. Άσε που θέλει να σταματήσει και τη τουρκία η οποία το παίζει άρχοντας της μεσογείου.Μπαίνει το κάθε τούβλο στη θέση του και μεις πρέπει να προετοιμαστούμε. Δεν ξέρω αν είναι τώρα, το Σεπτέβρη ή τον Οκτώβρη. Πάντως έρχεται τρέχοντας...
.\n.\n.\n\n
Εικόνα

Re: Κάτι ψήνεται!

101
Κατερίνα μου, σχεδόν όλοι συμφωνούν πως ο Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος θα είναι πυρηνικός!

Τόσο οι ΗΠΑ όσο και η Ρωσία έχουν κάθε λόγο να κάνουν εκτεταμένη χρήση πυρηνικών όπλων για να εξυπηρετήσουν τα διαβολικά σχέδια του Ροκφέλερ, και ας κόπτεται ο Ομπάμα για την κατάργησή τους!

Re: Κάτι ψήνεται!

102
King Hercules έγραψε:Τι εννοείς; Ότι θα ξεκινήσει άμεσα ο WW3 και μάλιστα πολύ νωρίτερα από τον Οκτώβριο;

ΤΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΣΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ, ΔΗΛΑΔΗ;

Δεν είμαι Προφήτης για να ξέρω το πότε ακριβώς!

Ομως σύμφωνα με αυτά που συμβαίνουν,βλέπω ότ είμαστε ένα βήμα πριν απο το μπάμ.

Ισως να γίνει τέλη αυγουστου με αρχές σεπτεμβρίου.

Αυτό μόνο ο Θεός το ξέρει όμως,εμείς κοιτάμε απλώς τα σημάδια.

Απο αυτά που είπε ο Πατροκωσμάς τα περισσότερα έχουν ήδη επαληθευτεί ή βρίσκονται προς εκλπήρωση.

Αν θυμάμαι καλά έχει απομείνει μονο ο φόρος στις κότες και στα παράθυρα.

Ο π.Παισιος ειπε όταν δείτε να γίνεται μεγάλος ντόρος στην τηλεοραση για τα εξαμίλια τα οποία όπως και να έχει συνδέονται και με τις ΑΟΖ,τότε ολοι καταλαβαίνουμε ότι είμαστε πολύ κοντά.

Το θέμα είναι πόσο γρήγορα θα υλοποιηθούν όλα αυτά.

Ξεκίνησε να γίνεται λόγος για τις ΑΟΖ αλλά όχι τόσο έντονα όσο περιμένουμε για να επαληθευτεί η Προφητεία.

Γενικός πάντος είμαστε κοντά!

Re: Κάτι ψήνεται!

105
Το μεγάλο μπαμ το είχαν αρχικά προγραμματίσει για το τέλος της τελετής έναρξης αλλά το ανέβαλαν τελευταία στιγμή.

Τώρα αν θα γίνει πυρηνικό χτύπημα ή όχι το βράδυ της Κυριακής θα το μάθουμε εν καιρώ.

Δεν νομίζω όμως ότι θα γίνει κάτι τέτοιο.

Re: Κάτι ψήνεται!

106
King Hercules έγραψε:Το μεγάλο μπαμ το είχαν αρχικά προγραμματίσει για το τέλος της τελετής έναρξης αλλά το ανέβαλαν τελευταία στιγμή.

Τώρα αν θα γίνει πυρηνικό χτύπημα ή όχι το βράδυ της Κυριακής θα το μάθουμε εν καιρώ.

Δεν νομίζω όμως ότι θα γίνει κάτι τέτοιο.

Tελικά τι νομίζεις βρε Ηρακλη?

Μία έτσι μας τα λες και μια αλλιώς!

Θέλεις να δημιουργείς απλώς εντυπώσεις?

Συνέχεια το ίδιο πράγμα κάνεις!
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Κάτι ψήνεται!

107
Δεν είναι αυτό, φίλε μου. Οι συνομωσιολόγοι με τις προβλέψεις τους μας τα κάνανε θάλασσα διοχετεύοντας ψευδείς φήμες για επικείμενο πυρηνικό χτύπημα. Επομένως άδικα χάνεις τον χρόνο σου με τις αβάσιμες κατηγορίες σου για διγλωσσία και δημιουργία εντυπώσεων...

Και ιδού η απόδειξη:

Το βράδυ της 27ης Ιουλίου χρειάστηκε να κάτσω μπροστά στην οθόνη μπας και γίνει κάποιο ΜΠΑΜ και τελικά δεν έγινε τίποτε απολύτως! Τα ίδια μας έλεγαν και για το διήμερο 3 - 4 Αυγούστου ενώ ήξεραν πως δεν θα πέσει ούτε καρφίτσα...

Οπότε η επίθεση ή προγραμματίζεται για το βράδυ της Κυριακής ή ακυρώνεται επ' αόριστον... Wait and see!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παγκοσμιοποίηση και γεωπολιτική”