Αν το κάνει, θα τον παραδεχτούμε

1
Αν το κάνει, θα τον παραδεχτούμε





Εικόνα



ΘΑ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙ ΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΤΟΥ ΛΟΤΤΟ

Ο Derren Brown εμφανίζεται στην τηλεόραση και κάνει διάφορα μαγικά ακι κόλπα. Αυτό όμως που ανακοίνωσε οτι θα κάνει δεν έχει προηγούμενο, πραγματικά. Εχει ανακοινώσει οτι την Τετάρτη το βράδυ θα βγει ζωντανά απο μια μυστική τοποθεσία και θα προβλέψει τους αριθμούς του Λόττο. Αυτό όμως...

είναι το μισό μόνο απο αυτό που, αν πετύχει, θα φέρει τα πάνω κάτω. Ο τηλεοπτικός μάγος έχει πει πως μετά την κλήρωση και αν όλα πάνε καλά, θα κάνει μια δεύτερη εκπομπή και θα αποκαλύψει τον τρόπο με τον οποίο έκανε την πρόβλεψη. Αν και κάτι τέτοιο μας φαίνεται κάτι παραπάνω απο απίθανο, θα έχει ενδιαφέρον να δούμε την εξέλιξη αυτής της υπόσχεσης



troktiko.blogspot.com
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Αν το κάνει, θα τον παραδεχτούμε

2
emman έγραψε:Αν το κάνει, θα τον παραδεχτούμε





Εικόνα



ΘΑ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙ ΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΤΟΥ ΛΟΤΤΟ

Ο Derren Brown εμφανίζεται στην τηλεόραση και κάνει διάφορα μαγικά ακι κόλπα. Αυτό όμως που ανακοίνωσε οτι θα κάνει δεν έχει προηγούμενο, πραγματικά. Εχει ανακοινώσει οτι την Τετάρτη το βράδυ θα βγει ζωντανά απο μια μυστική τοποθεσία και θα προβλέψει τους αριθμούς του Λόττο. Αυτό όμως...

είναι το μισό μόνο απο αυτό που, αν πετύχει, θα φέρει τα πάνω κάτω. Ο τηλεοπτικός μάγος έχει πει πως μετά την κλήρωση και αν όλα πάνε καλά, θα κάνει μια δεύτερη εκπομπή και θα αποκαλύψει τον τρόπο με τον οποίο έκανε την πρόβλεψη. Αν και κάτι τέτοιο μας φαίνεται κάτι παραπάνω απο απίθανο, θα έχει ενδιαφέρον να δούμε την εξέλιξη αυτής της υπόσχεσης



troktiko.blogspot.com
Ρε παιδιά, έχω πάρει στο 11880, στο 11888, έχω ψάξει στο google, έχω ρωτήσει στην πρεσβεία της Αγγλίας, έχω φάει τον τόπο!!!

Μήπως, κατά τύχη, έχει κανείς το κινητό του Derren Brown ? :blue
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Αν το κάνει, θα τον παραδεχτούμε

4
Μήπως, κατά τύχη, έχει κανείς το κινητό του Derren Brown ?
Το εχω ,αλλα δεν στο δινω! :no
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Αν το κάνει, θα τον παραδεχτούμε

6
Και εδώ μια καλή ιδέα με ποιόν τρόπο το έκανε...



phpBB [video]
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Αν το κάνει, θα τον παραδεχτούμε

8
:clap :down :down
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαφορες συζητήσεις και θέματα.”